Oczywiście, wizerunek plaży sam w sobie implikuje nacisk na takie cechy jak kobiecość, szczupłość, elegancja, seksualność. Ale przecież każda fashionistka stara się być oryginalna, delikatna i niezwykła. I w tym przypadku jednym z najbardziej stylowych i modnych rozwiązań na dziś będzie koronkowy kostium kąpielowy. Taki wybór pomoże ci być najbardziej romantycznym i eleganckim, nadzwyczajnym, stanowczym, łatwym i nieprzewidywalnym. W końcu koronki zawsze należały bardziej do działu bielizny. Niemniej jednak, kostiumy plażowe wykonane z tego materiału lotniczego wyglądają bardzo pięknie i wyrafinowane.

Modny koronkowy kostium kąpielowy

Dziś projektanci oferują duży wybór pięknych i seksownych modeli koronkowych strojów kąpielowych. W tym samym czasie asortyment obejmuje zarówno style otwarte, jak i elementy po kawałku. Ale główne rozróżnienie można prześledzić, wybierając kolor. Zobaczmy, jakie modne dziś stroje kąpielowe są w modzie?

Biały koronkowy strój kąpielowy . Najbardziej delikatne i kobiece modele są uważane za lekki klasyczny odcień. Takie rozwiązanie doskonale podkreśli piękny brązowy kolor skóry, a także doda jej wizerunku elegancji i powagi. Najmodniejsze stylizacje są idealne dla kobiet o małych piersiach. Przecież projektanci oferują stylowe osobne stroje kąpielowe z falbankami, marszczeniami i marszczeniami koronki. Jednak zwięzła wersja z koronkową obwódką nie jest mniej istotna.

koronkowy kostium kąpielowy 1koronkowy kostium kąpielowy 2koronkowy kostium kąpielowy 3

Czarny koronkowy kostium kąpielowy . Jeśli na pierwszym miejscu dla ciebie są takie cechy jak seksualność i atrakcyjność, styl ciemnego odcienia klasycznej skali będzie stylową decyzją. Najpopularniejsze są uważane za osobne stroje kąpielowe tylko z koronkowym topem, ale wariant bielizny z pniami kąpielowymi wykonanymi z czarnej koronki również wygląda żartobliwie i kusząco.

koronkowy kostium kąpielowy 4koronkowy kostium kąpielowy 5koronkowy kostium kąpielowy 6

Jednoczęściowy, koronkowy strój kąpielowy . Wybierając styl akordowy warto zauważyć, że modele z koronkowymi wstawkami po bokach, na brzuchu lub z tyłu uważane są za popularne. Według stylistów jednoczęściowe kostiumy kąpielowe całkowicie z koronki nie wyglądają kobieco, ale szczerze, a nawet wulgarnie.

koronkowy kostium kąpielowy 7koronkowy kostium kąpielowy 8koronkowy kostium kąpielowy 9