Dziewczęce szale to ulubione zimowe akcesoria dla dziewczynek. Ten element jest w stanie ożywić każdy obraz, a dzięki umiejętnej dekoracji można go przekształcić w różne produkty, drapać i nadawać nowy kształt. Możesz zawiązać szalik na szyi, schować go pod odzieżą wierzchnią lub wrzucić na głowę. Ta ostatnia metoda jest szczególnie popularna, ponieważ jeden produkt zastępuje jednocześnie kapelusz i szalik.

Rodzaje dzianych dzianych szali na głowie

Obecnie istnieje kilka odmian chust, które różnią się głównie stylem i kolorami. Ale nie wszystkie dzianiny mogą zastąpić czapki, więc musisz wybrać tylko następujące modele:

  1. Dzianinowa trąbka na głowie. Przybył z lat osiemdziesiątych. Jest to produkt w postaci zamkniętego pierścienia. Ten styl upraszcza proces drapania szalika i nadaje akcesorium oryginalny wygląd. Dzianiny zacisk szalik Możesz po prostu założyć szyję i założyć na głowę.
  2. Długi szal szal na głowie. Uniwersalna rzecz. Można go nosić w formie szala, bez ramion, jak szalik i nakrycie głowy. Owinąć kilkakrotnie długą chusteczkę wokół szyi, a następnie wziąć zza jednego zagięcia materiału, wyciągnąć i zakryć głowę.

Jeśli wybierzesz szalik, który w przyszłości rzuci Ci się na głowę, zwróć uwagę na to, że produkt był wystarczająco szeroki. Przed zakupem należy przymierzyć szalik, spróbować różnych sposobów drapowania. Rzecz na zimę powinna być ciasna i wykonana z naturalnej wełny. Jeśli tkanina jest cienka (szyfon, jedwab, cienka dzianina), możesz zamrozić i nieustannie odczuwać dyskomfort.

Opcje noszenia szalików z dzianiny na głowie

Jeśli chcesz spróbować klasycznego wizerunku rosyjskiego piękna, podnieś produkt z tradycyjnym rosyjskim ornamentem i nie głaszcz go, owijając wolne końce kilkakrotnie na szyi. Ta kombinacja jest ostatnio bardzo modna, więc nie bój się być źle zrozumianym.

Jeśli jesteś miłośnikiem ekstrawagancji i szoku, spróbuj nakrycia głowy w formie turban. W ten sposób dziewczyna staje się jak wschodnia bogini, która wyglądała jak z bajki. To nakrycie głowy będzie wymagało szalika, szalika w kształcie prostokąta. Złożyć materiał na pół po przekątnej. Narożniki przylegające do podstawy powinny być skrzyżowane na czole, a węzeł można owinąć wokół swobodnego wiszącego rogu. Załóż broszkę i inną biżuterię na swoim miejscu. Turban jest gotowy!

Dzianinowy szal na głowie 1Dzianinowy szal na głowie 2Dzianinowy szal na głowie 3
Dzianinowy szal na głowie 4Dzianinowy szal na głowie 5Dzianinowy szal na głowie 6
Dzianinowy szal na głowie 7Dzianinowy szal na głowie 8Dzianinowy szal na głowie 9