Włoskie marki odzieży damskiej są znane na całym świecie i często mają wielowiekową historię pełną ciekawych faktów i tradycji. Tutaj znajdziesz listę włoskich marek odzieżowych, które stały się legendarne.

Najlepsze włoskie marki odzieżowe

Niektóre nazwy marek nie będą wystarczające, ponieważ trzeba znać specjalizację i krótkie charakterystyki producenta. Co więc słynne włoskie marki odzieżowe dały światu słoneczną Italię?

  1. Massimo Rebecchi. Produkuje odzież i akcesoria dla kobiet. Głównymi atrybutami marki był skrojony krój, ekskluzywne ozdoby i najlepsze tkaniny. W kolekcjach dominuje codzienny i biurowy styl ubioru.
  2. Laura Biagiotti. Projektant specjalizuje się w tworzeniu wyłącznie "wygodnych modeli". Jej ubrania charakteryzują się miękkością, obfitymi draperiami i ciepłem. W ofercie znajdują się swetry, swetry rozpinane, wełniane garnitury.
  3. Patrizia Pepe. Dotyczy najmodniejszych włoskich marek odzieżowych. Ideą marki jest tworzenie ubrań, które sprostają wymaganiom nowoczesnej kobiety. Kolekcje Patricii Pepe są zawsze oryginalne i nie zawierają powtarzających się elementów. Aby stworzyć harmonijny obraz, używane są markowe akcesoria.
  4. GAUDI. Marka specjalizuje się w szyciu ekskluzywnych ubrań dżinsowych klasy premium. Kolekcje składają się z kilku części: moda GAUDI - eleganckie rzeczy do świeckiego wyjścia i dżinsy GAUDI - spódnice, dżinsy i koszulka bazowa.
  5. Miu Miu . Ta marka należy do domu mody Prady. Powstaje jako alternatywa dla drogich marek, dzięki czemu możesz ubierać się modnie i niedrogo. Do szycia używa się trzech głównych tkanin - satyny, skóry i gęstej bawełny. Kolory rzeczy są tak jasne, jak to tylko możliwe.

To nie jest kompletna lista włoskich marki odzieży damskiej . Nie mniej znane były takie marki jak Miss Sixty, Mario Bruni, Marc Jacobs, Cristiani, FRANK WALDER, Fendi, Fabio Rusconi, ETRO, Giulia Jewels, Burberry i inni.

Modne włoskie marki odzieżowe: cechy charakterystyczne

Włoskie ubrania mają pewne cechy, które odróżniają je od ubrań innych krajów. W tym przypadku wykorzystywane są nie tylko innowacyjne technologie szycia, ale każdy centymetr linii i każda linia sylwetki jest dokładnie opracowana. Marki z Włoch zdobią odzież damską z markowymi logo na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie rzeczy, co jest dowodem oryginalnej jakości.

Włoskie marki odzieżowe - lista 1Włoskie marki odzieżowe - lista 2Włoskie marki odzieżowe - lista 3
Włoskie marki odzieżowe - lista 4Włoskie marki odzieżowe - lista 5Włoskie marki odzieżowe - lista 6
Włoskie marki odzieżowe - lista 7Włoskie marki odzieżowe - lista 8Włoskie marki odzieżowe - lista 9