Aby wygodnie wypocząć na łonie natury i podczas długiej podróży, wymagane są wygodne, ale dość duże akcesoria, których nie zawsze można zabrać ze sobą. Kolejną rzeczą jest nadmuchiwana poduszka, która po złożeniu prawie się nie odbywa i jest lekka. Spójrzmy na ich odmiany.

Nadmuchiwana poduszka

W przypadku łodzi istnieją specjalne nadmuchiwane poduszki, które z powodzeniem mogą zastąpić niski taboret, a niektóre modele mają nawet krzesło, ponieważ mają oparcie.

Takie nadmuchiwane poduszki często są dostarczane razem z łodzią, ale można je kupić oddzielnie. Wykonane są z wytrzymałego PVC, co gwarantuje długą żywotność w różnych warunkach klimatycznych.

Użytkownicy zauważają, że duże nadmuchiwane poduszki siedzeń z otworem w środku będą wygodniejsze niż małe podkładki, ponieważ pozwalają na rozładowanie kręgosłupa i wygodne łowienie ryb przez kilka godzin z rzędu. W dziurze można umieścić różne przynęty i mały sprzęt. Ale minus będzie niestandardowym rozmiarem, który nie jest odpowiedni dla wszystkich łodzi, ale na brzegu będzie bardzo wygodnie odpoczywać w ognisko .

Nadmuchiwana poduszkaNadmuchiwana poduszka

Nadmuchiwana poduszka na plażę

Aby nie zająć dużo miejsca torba plażowa i nie nosić ze sobą niepotrzebnych przedmiotów do wody, można użyć poduszki nadmuchiwanej. Idealnie nadaje się do pływania, ponieważ doskonale trzyma osobę na wodzie, jak również na relaks na plaży. Możesz na nim usiąść, używać go jako krzesełka, a nawet położyć się i przespać. Dzięki przyjemnemu opryskiwaniu podobnemu do stada, taka poduszka nie ześlizguje się w wodzie.

Nadmuchiwana poduszka

Nadmuchiwana poduszka ortopedyczna

Aby problemy z kręgosłupem szyjnym były mniej odczuwalne, zarówno na drodze, jak iw domu, wygodne jest stosowanie poduszek nadmuchanych do spania z efektem ortopedycznym zamiast zwykłych poduszek. Istnieją całkowicie różne modyfikacje, więc przy wyborze należy zapoznać się z ofertą producenta.

Do spania na płaskiej powierzchni, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, polecamy mały pad z okrągłym otworem w środku, w którym pasuje tył głowy. Zatem głowa jest w prawidłowym położeniu anatomicznym względem kręgosłupa, tym samym rozładowując obszar szyjki i zapobiegając występowaniu bólu i osadzaniu się soli.

Nadmuchiwana poduszka

Popularny wśród osób, które spędzają dużo czasu na drodze, nadmuchiwana poduszka transformująca. Ma przyjemną welurowo-frotową powierzchnię łączoną i może przyjmować różnorodne formy, na życzenie reszty. Można go wygodnie umieścić pod szyją, za głową lub umieścić bezpośrednio pod głową. Po złożeniu skręca się w rurkę i prawie nie zajmuje miejsca w torbie. Ponadto taka poduszka służy do rozładowania napięcia w dolnej części pleców, umieszczając ją pod nią podczas pracy przy komputerze lub podczas oglądania telewizji.

Nadmuchiwana poduszka

Nadmuchiwana poduszka zagłówka w samochodzie

Pasażerowie podczas długich podróży w transporcie, a także podróży lotniczych, zawsze chcą się zdrzemnąć. Aby odpocząć nie przeszło w ból mięśni przed pójściem spać pod szyję, musisz położyć wygodną podkładkę.

Możesz wybrać niedrogi, bezpretensjonalny model, który nadmuchuje się za minutę i jest gotowy do użycia. Są to poduszki dla dorosłych i dla dzieci, które po pierwsze różnią się rozmiarem, a po drugie mają pojedynczy lub jasny kolor wielobarwny.

Droższe modele są wyposażone w różnego rodzaju dodatki w postaci kieszonek na małe przedmioty, podwyższoną wysokość zagłówka i naturalną powłokę, która nie pozwala głowie się pocić.

Nadmuchiwana poduszka