Wiemy już wiele o zaletach mebli nadmuchiwanych:

  • jest zwarty - gdy nie jest potrzebny, można go złożyć i ukryć, aby nie zajmował zbyt wiele miejsca;
  • nadmuchiwane meble są wygodne i praktyczne;
  • Jest przystępny (w porównaniu do zwykłych mebli).
Nadmuchiwany salon meblowy 1Nadmuchiwany salon meblowy 2Nadmuchiwany salon meblowy 3

Nadmuchiwane meble daczy

Meble dmuchane są naprawdę warte zakupu w ogrodzie.

Po pierwsze, jeśli letnia chata znajduje się w niestrzeżonym lub słabo chronionym obszarze, wówczas przez okres zimowy można ją złożyć zwięźle i zabrać do domu, gdzie nie będzie przeszkadzać w ten sposób.

Po drugie, w lecie, kiedy każdy ma tylko umysł, naturę i grill, trudno jest przewidzieć, ile osób przyjdzie cię odwiedzić, więc nadmuchiwane meble do daczy będą bardzo rozsądnym nabytkiem. Na dmuchanych materacach i łóżka Możesz umieścić nieoczekiwanych gości do snu i nie martwić się o komfort ich snu. Nadmuchiwane krzesła i sofy można postawić na stole, a tym samym umieścić każdego, kto chce.

Po trzecie, nadmuchiwane meble mają dość reprezentacyjny wygląd - nie jest to wstydem oferować nawet najbardziej wymagającego gościa. Ponadto, jeśli nagle zdecydujesz się na całą dużą firmę z daczy, aby przejść do lasu, wtedy nadmuchiwane sofy, fotele i łóżka można zabrać ze sobą i nie martwić się o brak komfortowej rekreacji na wolności.

Nadmuchiwane meble daczy 1Nadmuchiwane meble do domków 2Nadmuchiwane meble do domku 3

Nadmuchiwane meble dla dzieci

Wszyscy przywykli do tego, że meble nadmuchiwane są używane w przyrodzie, w kraju lub na dodatkowych łóżkach w domu lub mieszkaniu. Ale prawdopodobnie będziesz zaskoczony, że oprócz tych funkcji, nadmuchiwane meble są idealne pokój dziecięcy .

W przeciwieństwie do zwykłych niebieskich i czarnych modeli mebli, nadmuchiwane meble dziecięce mają bardzo jasny i wesoły kolor. Ponadto będzie to bardzo wygodne dla młodej matki. Wygodne i piękne sofy lub krzesła można bezpiecznie umieścić w pokoju dziecka - będą one bardzo wygodne do karmienia dziecka lub po prostu spędzają z nim czas. Ponadto staną się nieodzownymi pomocnikami, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zostawić dziecka samego podczas snu. W takim wygodnym fotelu, umieszczonym obok łóżka okruchów, możesz zająć się swoim biznesem i nadal go widzieć. I na kanapie można nawet spać całą noc, jeśli okruch nagle potrzebuje twojej obecności. Kiedy dorasta i potrzebuje więcej miejsca na ruch i zabawę, nadmuchiwane meble dla dzieci można złożyć zwinnie i schować w spiżarni. Jednocześnie uratujesz się przed koniecznością pilnego poszukiwania opcji, w której można umieścić meble, które stały się niepotrzebne.

Wśród nadmuchiwanych mebli do pokoju dziecięcego znajduje się wiele interesujących modeli krzeseł i łóżek, wykonanych w formie ulubionego środka transportu lub ulubionego bohatera kreskówki. Istnieją również jasne zestawy ogrodowe składające się z nadmuchiwanego stołu i krzeseł. Dla bardzo małych dzieci zapewnione są nawet nadmuchiwane kojce.

Nadmuchiwane meble dla dzieci 1Dmuchane meble dla dzieci 2Nadmuchiwane meble dla dzieci 3

Ale dmuchane meble dla dzieci to nie tylko jasne fotele, sofy i materace do spania. Wśród szerokiej gamy takich mebli można również wybierać baseny o różnych rozmiarach i pojemności. Od najmniejszego (metr na metr), gdzie można umieścić tylko okruchy, a następnie do 3 lat, do dużych rodzinnych, gdzie nawet rodzice mogą zorganizować małą kąpiel. Istnieją modele basenów, wyposażone w markizy, dachy i zjeżdżalnie. Baseny, wykonane w postaci postaci z bajek lub po prostu zabawne i jasne zwierzęta.

Oprócz basenów nie będzie zbyteczne otrzymywanie pięknego i jasnego materaca do pływania lub nadmuchiwanych kółek dla dzieci i wielu innych rzeczy, które przydadzą się zarówno w basenie, jak i podczas letnich wakacji.

Nadmuchiwane meble 1Baseny dmuchanych mebli 2Nadmuchiwane meble 3