Nadmuchiwane łóżka dziś nikt nie jest zaskoczony. Wyposażenie w takie produkty jest szczególnie pożądane w domach wiejskich, pensjonatach, pokojach gościnnych w mieszkaniu. Zgadzam się, jest bardzo wygodne i przydatne, aby mieć dodatkowe łóżko na wypadek, gdyby trzeba było zapewnić sobie komfortowy nocleg dla gości i krewnych. A kiedy nie ma takiej potrzeby, możesz po prostu zwinąć łóżko i włożyć je do spiżarni.

Jak wybrać łóżko powietrzne do spania?

Przez długi czas ludzie przestali ograniczać się do kupowania dmuchanego materaca. Dzisiaj jest więcej interesujących i wygodnych modeli z wbudowaną pompką, która ułatwi zbieranie łóżka.

Generalnie łóżka nadmuchiwane, sofy a krzesła zajmują dziś oddzielny segment rynku, z ogromną różnorodnością. Łóżko z materacem to najbardziej tradycyjny model. Jednocześnie został już ulepszony do kategorii ortopedycznej ze względu na obecność układu nośnego w postaci podpór cylindrycznych.

W zależności od tego, jakiego rozmiaru potrzebujesz dmuchanego łóżka, może to być jeden, jeden i pół, podwójny i tak zwany rozmiar króla. Rozmiary łóżek są następujące:

  • pojedynczy - 76x191 cm, grubość takich łóżek jest bardzo mała - do 23 cm, te niewielkie wymiary dotyczą małych pomieszczeń, poza tym koszt takich łóżek jest najniższy;
  • półtorej - 99x191 lub 102x203 cm, dla jednej osoby jest najwygodniejsza, a łóżko nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, może być wysokie (50 cm) lub niskie (23 cm) w wysokości;
  • podwójne łóżko materacowe - 152x203 cm, które wystarcza do komfortowego pobytu dwójki osób, są również wysokie i niskie;
  • Królewskie dmuchane łóżka - 183x203 cm, można naprawdę usiąść na nich jak król.

Jeśli łatwo jest określić rozmiar, nie powinieneś spieszyć się z innymi aspektami tego wyboru. Na przykład zdecyduj, gdzie będziesz korzystać z łóżka powietrznego. Jeśli znajdujesz się na zewnątrz, lepiej wybrać modele bez wbudowanej pompy. Ponieważ nie masz gdzie pobierać elektryczności, musisz mieć materac z zaworem i oddzielną pompą akumulatorową. Nawiasem mówiąc, te materace mogą być używane do pływania w wodzie.

Jeśli potrzebujesz łóżko w przypadku domu lepiej jest kupić model z wbudowaną pompą, aby podłączyć go do sieci i nie tracić czasu na pompowanie. Należy jednak pamiętać, że takiego łóżka nie można obniżyć.

Również przy zakupie zwracaj uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzny łóżka, ale także na jego wewnętrzną strukturę. Droższe modele mają złożoną strukturę, dzięki czemu zapewniają większą sztywność. Trwały materiał zewnętrzny zapewnia niezawodność i trwałość produktu.

1 łóżko nadmuchiwane 4nadmuchiwane łóżkonadmuchiwane łóżko

Łóżko dziecięce dla dzieci

Z normalnego łóżka, przedszkole różni się wielkością - od 70 cm szerokości i od 150 cm długości. Wysokiej jakości produkty wykonane są z wysokowytrzymałego PVC lub winylu, dzięki czemu łóżko może wytrzymać zwiększony ładunek ze skoków i innych figli dziecka. Aby zapobiec poślizgowi, ich powierzchnia jest pokryta specjalną powłoką.

Kolejna ważna kwestia - nadmuchiwane łóżeczko dziecięce jest wyposażone w zderzaki, aby zapobiec upadkowi dziecka we śnie. Innym powszechnym modelem dla dzieci jest nadmuchiwany fotel. Po złożeniu wygodnie jest bawić się na nim siedząc, aw nocy zamienia się w obszerne łóżeczko.

Jeśli używasz go nie tylko w domu, ale także na ulicy, nie przejmuj się tym, że robi się brudny. Powierzchnia materacy łóżeczka dziecięcego jest bardzo prana. Dodatkową zaletą nadmuchiwanego łóżka - nigdy nie będzie w nim roztoczy i innych pasożytów. Jest to niezwykle ważne dla dzieci i alergii.

nadmuchiwane łóżkonadmuchiwane łóżkonadmuchiwane łóżko