Słabe relacje z teściową nie są niczym niezwykłym w młodych rodzinach, ale czasami z doświadczoną synową, że ich teściowa je dostała. Co zrobić, jeśli nie masz związku z "drugą matką"? Co zrobić w tym przypadku: wprowadzić teściową w swoje miejsce i spróbować nawiązać z nią stosunki w ramach, które ustaliłeś lub wymyślić sposób na pozbycie się udziału teściowej w życiu twojej rodziny?

Co jeśli dostała je teściowa?

Jeśli teściowa drażni niemożność swoją "cenną radą", powstaje niezwyciężone pragnienie, aby znaleźć sposób na pomszczenie teściowej. Ale pomyśl, czy to zrobić, może nie wszystko jest takie złe i jest sposób na zaprzyjaźnienie się z teściową. W końcu jest nadal matką twojego ukochanego mężczyzny, a skoro udało jej się wychować tak dobrą osobę, może ma coś do kochania? Często teściowa nie kocha swojej synowej, ponieważ jest zazdrosny o swojego syna, ponieważ martwi się o swoje dziecko i nie ma w tym nic nienaturalnego. Spróbuj ją zrozumieć, wyjaśnij jej teściowej, że kochasz jej syna nie mniej. Staraj się słuchać jej rad, uczyń osobę przyjemną, ale możesz robić, co chcesz.

Jak pozbyć się wpływu teściów?

Ale czasami zdarza się, że problemy z teściową nie kończą się, ona nie chce nawiązać kontaktu, a wszystkie twoje próby pojednania są na próżno zagubione. Co zrobić, jeśli często powtarzasz swoim przyjaciołom: "Nienawidzę mojej teściowej" i zastanawiam się, jak zniszczyć jej wpływ na twoją rodzinę? Połóż już teściowa na tyle, żeby mogła zepsuć ci życie! I to właśnie możesz zrobić, jeśli twoja teściowa dotarła do krawędzi.

  1. Czy twoja teściowa uwielbia przychodzić do ciebie bez ostrzeżenia, dzwoniąc ze stacji z prośbą o spotkanie? Nawet nie myśl o byciu w tym, niech mąż sam poznaje swoją matkę, a ty wykonujesz swój własny interes. Czy planowano spotkać się z przyjaciółmi lub udać się do salonu piękności? W żadnym wypadku nie odwołuj ich, pokaż teściowej, że jej przyjazd powinien być koordynowany z góry, nikt nie czeka na nią z otwartymi ramionami.
  2. Czy twoja teściowa uważa się za kobietę w kwiecie wieku? Zniszcz jej iluzje, po prostu zrób to w przebraniu troski o jej cenne zdrowie. Zapytaj, jak ona czuje i wyjaśnia, że ​​wygląda po prostu okropnie.
  3. Ta teściowa miłośniczka smacznego jedzenia i cały czas daje instrukcje, jak nakarmić jej syna? Po przyjeździe przygotuj gotowane warzywa i wszystko bez przypraw i dodatków, takich jak smażone mięso lub ryby. Przebrać ją pod przykrywką troski o zdrowie jej syna - problemy, które ostatnio miał z trawieniem. Ale dla dobra ukochanego ten pokarm będzie całą rodziną.
  4. Czy teściowa chce sama coś ugotować? W żadnym wypadku nie dopuść do tego, wszystkie produkty i naczynia zostaną usunięte z widocznych miejsc. A w odpowiedzi na prośbę teściowej o udzielenie jej koniecznej odpowiedzi "dobrze, że ty, matko, dlaczego zawracasz sobie głowę".
  5. Jeżeli przybycie teściowej jest znane z wyprzedzeniem, rozpocznij naprawy w kuchni, łazience lub toalecie. Wyjaśnij swojemu mężowi, że chciałabyś, aby twoja teściowa zobaczyła, że ​​wszystko jest piękne i czyste w twoim domu. Najważniejsze jest, aby nie mieć czasu na dokończenie naprawy przez przybycie teściowej, pozwolić na usunięcie drzwi toalety, kuchnia jest przykryta gazetami, a baterie (podłoga, ściany) są świeżo pomalowane silnie pachnącą farbą.
  6. Niech "straszne" wydarzy się przed przybyciem teściowej - telewizor się zepsuje, a wszystkie programy telewizyjne będą niedostępne. A dzieci będą grać cały wieczór na wizytę twojej teściowej Что делать если свекровь достала z kolegami z sąsiadów lub w klasie w dowolnej sekcji lub kręgu.
  7. Niech w nocy ogarnie cię straszna bezsenność, którą rozśmieszysz pod drzwiami teściowej, śpiewając pieśnią w nastrojowym głosie.
  8. Kiedy teściowa w końcu decyduje się opuścić dom, nie musisz jej towarzyszyć, niech jej mąż też to zrobi. I odrodzisz się od nieoczekiwanego początku złego samopoczucia.
  9. Zwróć szczególną uwagę na jej męża - może być oburzony tym, co się dzieje. Dlatego częściej w tym okresie zapewnisz go o swojej miłości, bądź z nim łagodny. Tak, że wszystkie skargi teściowej nie znalazły odpowiedzi w jego sercu, stopiły się z twoich pieszczot.