Od wieków pocałunek zastępuje wiele fraz, słów. On jest inny. Jak wiesz, język ciała nigdy nie kłamie. Kochająca para, jak nikt nie wie, że są chwile życia, kiedy uświadamiasz sobie, że pocałunek może powiedzieć więcej niż kolorowe słowa. Ale jeśli wyrażenie "Nie wiem, jak się całować" dotyczy ciebie, nie powinieneś się denerwować. Pomimo swojego wieku pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę.

Przypominaj sobie częściej, że wszyscy ludzie nie od razu uczą się wszystkiego, wszystko przychodzi z czasem, z wiedzą, którą musisz znać. Wszystko dzieje się po raz pierwszy, a pocałunek nie jest wyjątkiem. Powinieneś o tym mówić tak mało, jak to tylko możliwe, i po prostu poddawać się uczuciom. Jeśli będziesz się wyrzucać każdego dnia z tym, że "Nie mogę się całować", wtedy powiemy ci, co zrobić, aby to naprawić.

Nie trzeba iść na przygotowaną datę, znając wszystkie techniki pocałunku. Ale, oczywiście, nieprzygotowani do tego też nie są tego warci. Rozważ bardziej szczegółowo sztukę całowania.

Jak być w stanie całować?

Aby nauczyć się całować, aby po raz pierwszy natychmiast uderzyć swojego partnera, należy przestrzegać kilku zasad:

  1. Wybierz odpowiedni moment, miejsce i nastrój.
  2. Przyjrzyj się bliżej językowi ciała partnera. Na przykład, jeśli partner złożył ręce na piersi, może to oznaczać, że jest nieśmiały. Jeśli jednak często prostuje włosy lub drapie się po głowie - demonstruje niepewność, wątpliwości. W przypadku, gdy siedzi na skraju krzesła, może to wskazywać, że niestety jest on niekomfortowy w twoim otoczeniu. Często zerka na zegarek - znak, że znudzi się tobą. Pokazuje opór, gdy przekracza palce.
  3. Pamiętaj, że zanim zaczniesz całować, musisz nawiązać emocjonalny związek z wybranym. Nie dostosowuj się do negatywu, powtarzając "Nie wiem, jak się całować".
  4. Jeśli to twój pierwszy pocałunek, zadbaj o świeżość oddechu. Myj zęby, żuj gumę. Nie proś partnera o zgodę na pocałunek. Stworzy to tylko niezręczne sytuacje. Sami zrozumiecie, czy wasz partner jest gotowy, czy nie.
  5. Spójrz w oczy swojego partnera. Upewnij się, że twoje usta są trochę mokre. Nie liż ich przed partnerem.
  6. Pochylając lekko głowę do przodu, zamknij oczy. Następnie przechyl ją delikatnie w prawo lub w lewo przed całowaniem. Dzięki temu unikniesz szturchania nosa. Jeśli dziewczyna nie wie, jak się całować, nie powinieneś stwarzać z tego problemu. Spróbuj najpierw ucałować górną wargę, a następnie dolną wargę lub odwrotnie. Nie ściskaj mocno partnera podczas pocałunku.
  7. Nie zapominaj, że będziesz musiał zatrzymać się raz. Wykorzystaj moment, w którym potrzebujesz oddechu, przywróć kontakt wzrokowy. Po zakończeniu pierwszego pocałunku przejdź do drugiego. Ale czując, że wystarczy jeden pocałunek, delikatnie odsuń się od swojej ukochanej.
  8. Jeśli wyrażenie "Nie wiem, jak pocałować ćpuna" jest dla ciebie boleśnie znajome, nie rozpaczaj jak być w stanie się całować z czasem dowiesz się o tej technice. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest dbanie o swoje usta. W końcu spierzchnięte wargi nigdy nie wyglądają atrakcyjnie.
  9. Podczas pocałunku jest niedopuszczalne dużo śliny. Śmiech jest również niepożądany. W końcu może to spowodować zakłopotanie twojego partnera. Nie kładź rąk na delikatnych częściach ciała partnera. Może go przestraszyć i wystraszyć.
  10. Jeśli nadużywasz palenia, nie powinieneś całować natychmiast po kolejnym zaciągnięciu się.

Tak więc, być może najbardziej podstawową zasadą byłoby: utrzymanie świeżego oddechu, wybór odpowiedniego partnera, uśmiech, piękne usta.