jak ustawić inteligentny zegar dla dzieci Dziś inteligentny zegarek dziecięcy nikogo nie dziwi. Wielu rodziców kupuje to urządzenie, aby zawsze mieć pewność co do bezpieczeństwa swojego potomstwa. W tym artykule pokażemy, jak skonfigurować inteligentne zegarki dla dzieci, aby dziecko nie miało żadnych pytań podczas pracy z tym urządzeniem.

Jak skonfigurować inteligentny zegar i zsynchronizować go z moim smartfonem?

Przed użyciem smartfona należy je naładować za pomocą specjalnego kabla USB, który należy uzupełnić za pomocą tego urządzenia. Następnie, w godzinach, w których musisz włożyć kartę sim z saldem płatnym, a następnie włącz zasilanie za pomocą odpowiedniego przycisku.

Aby zarządzać inteligentnym zegarem, trzeba je zsynchronizować ze smartfonem. Aby to zrobić na drugim urządzeniu, musisz pobrać specjalny program, uruchomić go i zarejestrować. W przyszłości, po jej wprowadzeniu, będziesz musiał wprowadzić login i hasło określone podczas rejestracji.

Aby skonfigurować inteligentne zegarki dla dzieci, pomogą Ci takie działania, jak:

  1. Wprowadź numery telefonów w pamięci zegarka. W zależności od modelu może to być 2 lub 3 cyfry - matki, tatusiowie i jeden z krewnych.
  2. Wypełnij sekcję "Kontakty". Wskazuje numery telefonów, które można wywołać na inteligentnym zegarze.
  3. Jeśli to konieczne, podaj godzinę i datę. W niektórych modelach inteligentnych zegarków równie łatwe jest ustawienie czasu, jaki jest na włączenie urządzenia - są one zsynchronizowane z serwerem, a jeśli strefa czasowa jest poprawnie określona, ​​zawsze będzie pokazywać prawidłowy czas.
  4. Jeśli inteligentny zegarek ma funkcję wysyłania wiadomości SMS, należy go użyć, wpisując numer telefonu w specjalnym polu, do którego będą wysyłane powiadomienia. Następnie naciśnij przełącznik jeden raz, aby aktywować funkcję wysyłania powiadomień do rodziców, że dziecko wyjęło zegarek z ręki.
  5. Włącz funkcję zdalnego wyłączania. Jest to konieczne, aby nie można wyłączyć zegara za pomocą przycisku. W przypadku próby wyłączenia smartfonu do telefonu jednego z rodziców zostanie wysłane odpowiednie powiadomienie dźwiękowe.
  6. Włącz funkcję GPS i, jeśli to możliwe, pobierz mapy swojego regionu i skonfiguruj dwie strefy bezpieczeństwa, gdy jesteś dzieckiem, nie musisz się martwić.
  7. Ponadto, aby w pełni korzystać z tego urządzenia, mama i tata będą musieli dostosować ustawienia sieciowe. Aby zrozumieć, jak skonfigurować Internet inteligentne zegarki, powinieneś skontaktować się z operatorem i uzyskać niezbędne kody, które będziesz musiał wysłać SMS-em na określoną liczbę godzin.
  8. Wreszcie, w najnowocześniejszych modelach możliwe jest zainstalowanie mini przeglądarki operowej na małym ekranie i korzystanie z Internetu bezpośrednio z nadgarstka. Pobierz go w światowej sieci jest całkowicie bezpłatny. Ci, którzy nie wiedzą, jak skonfigurować przeglądarkę w inteligentnym zegarku, powinni skorzystać z instrukcji obsługi urządzenia.