Jeśli masz pytanie o to, jak tanio zorganizować ślub, odpowiedź wydaje się oczywista: w tym przypadku lepiej przygotować wesele na własną rękę, bez kontaktu z różnymi agencjami wakacyjnymi.

Jak zorganizować wesele?

Zdecydowałeś się sam zorganizować wesele, ale nie wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z naszych porad, mogą pomóc ci skoncentrować się na najważniejszych i nie zostawiać wszystkich ważnych punktów bez uwagi. Przygotuj piękny, czysty notatnik i usiądź z uroczą wybraną osobą, aby porozmawiać o ślubie. Zorganizowanie ślubu dla jednego oczywiście nie zadziała - przynajmniej musisz omówić wszystko ze swoją drugą połówką, a będziesz musiał również zaangażować dziewczyny, aby uzyskać pomoc. Więc chodźmy.

Najpierw pomyśl, ile chcesz wydać na uroczystość weselną i zwiększ ją dwukrotnie. Ponieważ ślub jest bardzo kosztownym, ale jasnym wydarzeniem. Zdecyduj, czy będzie to głośna uroczystość z ogromną liczbą gości, w tym z najdalszych krewnych i przyjaciółek od pana młodego. Albo postanawiasz zrobić urlop tylko dla siebie i podzielić się nim z najbliższymi. Teraz wiele par praktykuje odrzucenie tradycyjnego okupu przy wejściu panny młodej z tego samego rodzaju konkursami i zastąpienie go piękną, wysokiej jakości sesja zdjęciowa na ulicy, w kawiarni lub pokoju hotelowym, a następnie udaj się do urzędu stanu cywilnego, do którego przybywają wszyscy, którzy chcą pogratulować nowożeńcom.

Sugerujemy rozważenie dwóch opcji zorganizowania urlopu. Na podstawie wybranego, możesz nawigować niezbędne szczegóły i wziąć pod uwagę wszystkie najważniejsze punkty.

Oczywiście, po ustaleniu formatu i stylu ślubu, musisz wysłać zaproszenia do swoich gości. Możesz je wykonać samemu, pięknie ozdobione rysunkami, cyrkoniami, koralikami, satynowymi wstążkami, muszlami, koronką. Jeśli to triumf zakłada, wskaż kod ubioru.

Wakacje dla dwojga

Pierwsza opcja - uroczystość dla dwojga. Jeśli chcesz, aby ten dzień był naprawdę Twój, a nie wakacje dla licznych gości, to dlaczego nie zorganizujesz eleganckiego "romantycznego" dla dwojga? Wtedy możesz bez problemu sam zorganizować piękny ślub. Na niezapomniane wakacje, będziesz potrzebować sukien ślubnych. Zastanów się również, w jakim stylu będą wykonane i przygotuj harmonijne akcesoria. Wybierz dobrego fotografa i zrób sesję testową w stylu "historii miłosnej".

Będzie świetnie, jeśli nadal będziesz korzystać z usług kamerzysty, aby nagranie z niezapomnianym wydarzeniem odcisnęło się w Twojej pamięci na zawsze. Możesz zrobić sesję zdjęciową i nakręcić film w dniu rejestracji rano. Użyj interesujących atrybutów i fotobutorii. Po zakończeniu zdjęć możesz udać się do sekretariatu, gdzie goście będą już zebrani, pragnąc pogratulować ci tego ważnego wydarzenia. Oczywiście pożądane jest przechwytywanie nagrania w pamięci. Wieczorem możesz spotkać się z najbliższymi przyjaciółmi w restauracji i świętować swoje wakacje w wąskim kręgu.

Tradycyjny ślub

Druga opcja - klasyczna głośna uczta weselna. Rano możesz zorganizować z pomocą swojego sam zorganizuj wesele cena panny młodej dziewczyny. Niech dziewczęta wraz z krewnymi panny młodej przygotowują interesujące testy dla pana młodego i konkursy . Gdy pan młody z godnością, honor i zabawa zabiorą jego narzeczoną, udaj się do rejestratora. Odkupienie nie jest warte wiele do rozciągnięcia - wystarczyłoby pół godziny. Po rejestracji przejedź przez jasne i niezapomniane miejsca w swoim mieście, jednocześnie wykonując sesję zdjęciową i filmowanie. Wieczorem zorganizuj bankiet. Aby ślub nie zamienił się w nudne zgromadzenia, musisz znaleźć dobrego toastmastera. Nie musisz płacić za jego usługi - być może wśród znajomych jest osoba, która może zorganizować interesujące konkursy i rozjaśnić wypoczynek gości.