Dziewczęta nie oszczędzają energii, aby wzbudzić zainteresowanie chłopaka. Szkoda, że ​​często wszystkie wysiłki dają jedynie krótkoterminowe rezultaty. W końcu ważne jest, aby wiedzieć nie tylko, jak przyciągnąć uwagę mężczyzny, ale także, jak utrzymać bliską osobę w pobliżu. Często okazuje się, że jest to zadanie zniechęcające z powodu banalnego lenistwa, o wiele łatwiej jest pozwolić, by wszystko poszło. Chociaż przy odpowiednim podejściu nie ma tak wiele pracy do zrobienia.

Jak zatrzymać bliskiego kogoś?

  1. Nie przejmuj się . Jest tylko w okresie ostrym miłości człowiek będzie wyrozumiały dla stałych zaproszeń i próśb, by spędzić cały wolny czas razem. Stopniowo ta uwaga jest denerwująca, przestrzeń osobista jest potrzebna każdemu. Dlatego uznawaj jego prawo do hobby i możliwość spędzania czasu z przyjaciółmi bez twojego udziału i czujnej kontroli. I zapomnij o ultimatum, postawisz tylko mężczyznę w niewygodnej pozycji, w końcu wybierze opcję, która wymaga mniej kosztów nerwowych. I jest mało prawdopodobne, aby była to rodzina, w której prawo do wypoczynku musi zostać odzyskane w wyniku skandalu.
  2. Weźmy wymagane . Jak utrzymać kochanego mężczyznę blisko, skoro życie z tobą nie spełnia jego oczekiwań? Na przykład miłośnik aktywnego wypoczynku raczej nie będzie w stanie długo pozostawać z cichym domowym kumplem, który przestaje próbować mówić o swoich przygodach.
  3. Rozwiń . Może on kochał cię za niesamowite dania godne szefa kuchni. Ale jeśli jesteś tylko kucharzem, wkrótce odkryje się kobietę, która będzie bardziej zabawna i interesująca, nawet jeśli nie zna twojego przepisu na szarlotkę.
  4. Uważaj . Pragnienie bycia kimś koniecznym jest charakterystyczne dla każdej osoby, a twój człowiek nie jest wyjątkiem. Najlepszym sposobem, aby poczuć jego wartość dla ciebie, jest troska, szczera, ale nie dusi. Dość miłych drobiazgów, które stworzą komfort domowy, tak potrzebny po ciężkim, gorączkowym dniu.

Jak zachować żonatego mężczyznę przy sobie - porady psychologa

Tutaj wiele będzie zależeć od sytuacji, w której mężczyzna jest w czasie spotkania z tobą. Przerwij rodzinną idyllę, której nie osiągniesz, a jeśli coś się wydarzy, jest mało prawdopodobne, że ten wynik ci odpowiada. Zasadniczo porady każdego psychologa na temat tego, jak zachować zamężnego mężczyznę, zaczną od propozycji pomyślenia o wykonalności przedsięwzięcia. Jeśli uważasz, że możesz poradzić sobie z tym zadaniem, przygotuj się na trudności i nie licz na szybki wynik.

Tak, uwodzenie zamężnego mężczyzny w obecności jakichkolwiek problemów w rodzinie jest całkiem łatwe. Ale to nie znaczy, że chce zostać z tobą przez jakiś czas. Aby to osiągnąć, musisz poważnie spróbować, ponieważ musi on zobaczyć, że jesteś lepszy od jego żony pod każdym względem. Musisz gotować lepiej, być bardziej kreatywnym w łóżku, wyglądać lepiej, akceptować swoich przyjaciół, wspierać aspiracje, być ciekawszym rozmówcą. I choć nie ma żadnych skandali i trwałych jak zachować psychologa będącego w związku małżeńskim podpowiada, że ​​lepiej byłoby mu opuścić żonę. Mężczyźni decydują się na to rzadko iz dużą niechęcią, a kochankowie w tym przypadku nie zawsze wygrywają. Oczywiście, możesz nieco uprościć swoje zadanie, od samego początku decydując, że pasuje ci tylko do statusu kochanka. Jednak wraz z rozwojem relacji coraz trudniej będzie pamiętać o takiej intencji.

Pamiętaj, że nie zawsze twoje wysiłki doprowadzą do pożądanego rezultatu, ponieważ często popełniamy błędy przy wyborze partnera i stosujemy siły do ​​budowania związek z mężczyzną, który w ogóle go nie potrzebuje.