Może to zabrzmieć dziwnie, ale często bardzo ważne jest pytanie, jak szybko dziewczyna może przybrać na wadze w ciągu tygodnia, a dietetycy mówią, że często jest to trudniejsze niż pozbycie się dodatkowych kilogramów. Ale korzystając z poniższych wskazówek, kobieta może zdobyć przepyszne formy i stać się właścicielem napiętej, ale niezbyt cienkiej sylwetki.

Jak szybko przybrać na wadze cienką dziewczynę?

Aby przytyć, jeśli masz szybki metabolizm i go utrzymać, powinieneś stosować się do specjalnej diety. Istota tego planu posiłków jest dość prosta, po pierwsze, konieczne jest spożycie dużej ilości żywności zawierającej białko, po drugie, włączenie do diety potrawy, gdzie istnieje wiele tak zwanych powolnych węglowodan . Produkty te obejmują orzechy, pierś kurczaka, chleb pełnoziarnisty, makarony z pszenicy durum, brązowy ryż, produkty mleczne. Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość tłuszczu, można jeść awokado, dodać oliwę z oliwek do gorących potraw i sałatek warzywnych.

Druga tajemnica jak bardzo szybko przybrać na wadze jest równie prosta, trzeba przejść do mocy ułamkowej. Idealnie, codzienna dieta powinna być podzielona na 5-7 posiłków, z których ostatnia powinna być przeprowadzona nie więcej niż 2 godziny przed snem. Zacznij dzień od śniadania, a następnie lunchu, lunchu, popołudniowej przekąski, kolacji i wieczornej przekąski. Podczas każdego posiłku można i należy spożywać pokarmy białkowe oraz posiłki zawierające wolne węglowodany. Na przykład śniadanie może składać się z twarogu z miodem, kawałka płatków zbożowych i porcji sera oraz banana lub pomarańczy. Pamiętaj, że ważne jest, aby postępować zgodnie z ogólnymi kalorii codzienna dieta powinna wynosić od 2000 do 2500 kcal. I jako przekąska, dzień lub wieczór orzechy i produkty mleczne są doskonałe, nawet tak smaczne jak lody.

Aby szybko przybrać na wadze, kobieta powinna zwracać uwagę na trening siłowy na siłowni. Obciążenia kardio zaleca się stosować tylko jako suplement, poświęcając większość czasu na przysiady, pompki i pracę na symulatorze. Robiąc 2-3 razy w tygodniu, dziewczyna może nie tylko nabrać masy mięśniowej, ale także stać się posiadaczką napiętej i apetycznej sylwetki. Oczywiście nie da się tego zrobić w ciągu tygodnia, ale za 1-2 miesiące będziesz już w stanie zauważyć pierwsze wyniki.

przybrać na wadze szybką kobietę