Jeśli mieszkasz poza miastem i na twojej stronie rośnie drzewo, to dzień wcześniej Nowy Rok na uliczne zielone piękno jest również wymagany strój, jak na dom. A dekoracja choinki w pokoju i na ulicy jest zupełnie inna. To i różne warunki temperaturowe oraz zgodność z przepisami bezpieczeństwa również się różnią. Dowiedzmy się, jak i, co najważniejsze, jak ozdobić duże drzewo na ulicy własnymi rękami.

Dekorujemy choinkę na ulicy na Nowy Rok

Aby udekorować choinkę na ulicy, możesz użyć różnych materiałów. Malując dowolne odpowiednie przedmioty farbą z puszki, możesz stworzyć piękną Ozdoby sylwestrowe na choinkę. Mogą to być skarpetki i szalik, stare buty i błyszczące rękawiczki. Wszystkie te przedmioty po malowaniu znajdą swoje nowe życie jako ozdoby choinkowe na ulicy.

Z niepotrzebnych ubrań z lekkich tkanin możesz wyciąć wiele pięknych wstążek. Jeśli zwiążesz je kokardkami na gałęziach drzewa, będzie wyglądać oryginalnie i pięknie. Najważniejsze jest, aby wybrać kolory "Nowy Rok": złoty, srebrny, niebieski i czerwony.

Ze starych gazet można zbudować duże "cukierki", które również mają miejsce na ulicy. Ale dla takiej dekoracji pogoda nie powinna być deszczowa. Doskonała dekoracja choinki na ulicy może służyć jako różnorodne figury lodowe, które można łatwo wykonać własnymi rękami. Może to być bałwanek, Święty Mikołaj, symbol roku lub po prostu kolorowe kulki jasnego lodu.

Jeśli chcesz ozdabiać choinkę zakupionymi zabawkami, lepiej użyć raczej plastikowych produktów niż szklanych, które łatwo zrywają się na wietrze.

A jakie girlandy ozdabiają drzewo na ulicy? Możesz nabyć girlandy uliczne LED, które są odporne na zmiany temperatury, a także na wodoodporność. Ale o wiele bardziej interesujący jest taki girlanda, na przykład z plastikowych butelek.

Jak ozdobić choinkę na ulicy własnymi rękami1Jak ozdobić choinkę na ulicy własnymi rękami2Jak ozdobić drzewo na ulicy własnymi rękami3
Jak ozdobić drzewo na ulicy własnymi rękami4Jak ozdobić drzewo na ulicy własnymi rękami5Jak ozdobić choinkę na ulicy własnymi rękami6
Jak ozdobić choinkę na ulicy własnymi rękami7Jak ozdobić drzewo na ulicy własnymi rękami8Jak ozdobić choinkę na ulicy własnymi rękami9