Życie współczesnej kobiety jest ciągłym wirowaniem wydarzeń. Dom, dzieci, praca rodzinna i kiedy pomyślicie o sobie? Nie ma czasu. I nagle, gdy już się zatrzymałeś, zauważyłeś, jak postać stała się gruba, pojawiły się pod oczami ciemne kręgi, włosy i skóra stały się matowe, a rany inne niż gdzieś się wypełniły. Wystarczy, że nadszedł czas, aby przejąć zdrowie, a nawet odrobinę, a pojawi się obraz, o którym mówią: "pięknie się układają w trumnie". Czyszczenie ciała, co zrobić, aby zacząć? Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić dzisiaj. Zobaczmy, jaki jest najlepszy sposób oczyszczenia organizmu z toksyn i toksyn, aby później nie było bolesnej litości dla zmarnowanego czasu i zepsutego zdrowia.

Jak oczyścić organizm z toksyn?

Tak więc istnieje wiele sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn i toksyn w domu. Oto główne z nich:

  1. Akceptacja tabletek z aktywowanego węgla drzewnego. Ta metoda oczyszczania ciała była używana przez starożytnych Greków tysiąc lat temu. Już wtedy zauważono, że po zatruciu zepsutym jedzeniem lub napojami alkoholowymi znacznie łatwiej i lepiej poprawić stan pacjenta, jeśli dasz mu trochę żaru brzozy z ognia. Sekret tutaj jest prosty. Zjadany węgiel nie jest trawiony, ale wciąga do siebie cały brud nagromadzony w ciele, a wraz z nim jest całkowicie usuwany na zewnątrz.
  2. Zbiory środków przeczyszczających i żółciowych z roślin leczniczych. W medycynie ludowej istnieje wiele takich opłat. Na przykład, weź równe ilości kory kruszyny, korzenia mniszka lekarskiego, pąków brzozy i trawy nieśmiertelnika. 1 łyżka. l Mieszamy mieszaninę wrzątkiem i odstawiamy na godzinę. Następnie odcedź i wypij 1/3 szklanki 3 razy dziennie. Kurs trwa 10-15 dni. Po prostu je wykorzystasz, nie zapomnij skonsultować się z lekarzem. To wciąż jest lek, choć pochodzenia naturalnego.
  3. Żywność zawierająca dużo błonnika. Obejmuje to prawie wszystkie warzywa, owoce i jagody, płatki owsiane i napoje mleczne. Najlepsze produkty, które oczyszczają organizm to: jabłka, banany, winogrona, agrest, buraki, marchew, kapusta, pietruszka i seler, płatki owsiane, owies i ciemny ryż. Jeśli uwzględnisz je w swojej codziennej diecie, ciało otrzyma wielką pomoc w zakresie samooczyszczenia z toksyn i toksyn.

A teraz porozmawiajmy o tym, jak oczyścić organizm z toksyn i toksyn w każdy z opisanych sposobów.

Jak oczyścić korpus żużla za pomocą węgla aktywowanego?

Ta metoda oczyszczania ciała jest najprostsza i najtańsza. Trwa 10-15 dni, podczas których należy rano i wieczorem brać tabletki węgla aktywowanego, popijając dużą ilością wody. Na 10 kg żywej wagi pobiera się jedną tabletkę węgla. Tak więc, jeśli ważysz 60 kg, potrzebujesz 12 tabletek dziennie, 6 rano i 6 wieczorem. Podczas czyszczenia i na koniec 2 tygodni, należy przestrzegać diety wegetariańskiej i pić kefir lub ryazenkę z bifidobakteriami.

Jak wyczyścić ciało ryżem?

Ryż jest kolejnym doskonałym absorbentem. On, podobnie jak węgiel, pochłania i usuwa wszystkie szkodliwe substancje z organizmu. Weź pół szklanki ryżu i namocz go przez noc w 1 litrze wody. Rano gotuj na małym ogniu przez godzinę. Zdobądź napój z galaretką na 1 przyjęcie. Możesz jeść po 4-5 godzinach. W dniu oczyszczania wyeliminujcie ciężkie jedzenie. 4 godziny przed snem, nie jedz ponownie, tylko pij wodę. Takie dni rozładunku ryżu mogą odbywać się co 1-2 tygodnie.

Jak oczyścić organizm z toksyn owsa?

Owies - wyjątkowe płatki zbożowe. Ponadto zawiera wiele minerałów i witamin, a także pozwala schudnąć bez szkody dla zdrowia. A sama Kleopatra znała i szeroko stosowała jej właściwości oczyszczające. Nawet wtedy maski były wykonane z owsa i gotowanych posiłków dietetycznych. Как чистить организм овсом Na przykład owsianka. Można na nim organizować dni postu 1-2 razy w tygodniu lub na diecie owsianki awaryjnej na okres 3-5 dni. Aby to zrobić, po prostu ugotuj płatki owsiane bez soli i cukru i jedz przez cały dzień. Nie spożywaj z nim żadnych innych produktów. A jeśli jesteś bardzo głodny, zorganizuj przekąski warzywne lub owocowe. Powtarzanie diety owsianej może być nie więcej niż 1 raz w ciągu 2-3 miesięcy.

Istnieje wiele innych opcji, jak oczyścić organizm z toksyn za pomocą środków ludowej, żywności lub specjalnych procedur. Dla każdego z nas pasuje do siebie. Najważniejsze, że wybrana metoda powinna być korzystna i przyjemna.