Odwar z owsa, zgodnie z recepturami tradycyjnej medycyny, pomaga pozbyć się toksyn i toksyn. Aby jednak produkt naprawdę pomógł, a samopoczucie pacjenta poprawiło się po postępie procedur, konieczne jest zrozumienie, jak parzyć owies, aby oczyścić organizm i jak zastosować to lekarstwo.

Jak prawidłowo warzyć i pić owies?

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że do przygotowania produktu potrzebne są tylko świeże pełne ziarna, ponieważ ze złej jakości surowców można wylewać jedynie taką samą niską jakość. Dlatego zakup tego komponentu tylko w niezawodnych i sprawdzonych punktach sprzedaży.

Porozmawiajmy teraz o tym, jak uwarzyć owies, aby oczyścić ciało, zrób to po prostu, weź 200 g ziarna, zalej 2 litry wrzącej wody i podpal mieszaninę. Uważnie obserwuj, jak bulion się nagrzewa, gdy tylko zacznie wrzeć, zredukuj ciepło i zacznij mieszać mieszaninę. Gotować produkt przez 45 minut, cały czas mieszając bulion łyżką. Pod koniec tego procesu wyjmij patelnię z pieca i odcedź jej zawartość gazą. Produkt można przechowywać w lodówce, ale można go pić tylko po podgrzaniu.

Schemat czyszczenia ciała owsem - przepis ludowy

Owsy zawierają błonnik, więc czyszczenie owsa zgodnie z przepisami ludowymi jest ściśle zgodne z pewnym schematem, w przeciwnym razie możesz sprowokować początek biegunka .

  1. Przed zażyciem leku, w ciągu 2-3 dni, staraj się przestrzegać diety, nie spożywaj tłustych potraw, porzuć alkohol, mocną herbatę i kawę, przestrzegaj tej samej diety i podczas czyszczenia.
  2. Następnie przez 1 tydzień trzeba pić pół szklanki bulionu 3 razy dziennie, robi się to 3 godziny przed posiłkiem, więc rano nie należy przyjmować naparu, ponieważ nie można przegapić śniadania.
  3. Ostatnia porcja leku powinna być podjęta na krótko przed pójściem spać, przy okazji, to pomoże pozbyć się bezsenności i niepokoju.
  4. Po tygodniu musisz trzymać się diety opisanej powyżej przez 2-3 kolejne dni, po czym możesz wrócić do bardziej znajomego tryb zasilania .

Eksperci doradzają Ci, abyś kontrolował swoje zdrowie przez cały czas oczyszczania, jeśli poczujesz się słaby, będziesz miał reakcje alergiczne lub ból, musisz natychmiast przerwać przyjmowanie leków i zgłosić się do lekarza, pamiętaj, że każdy organizm ma swoją własną charakterystykę, a jego reakcja nawet na najbardziej nieszkodliwe jest nieprzewidywalny.