Zgadzam się, że są chwile w życiu, kiedy chcesz być w centrum uwagi lub w jakimś towarzystwie, lub jeśli myślisz o tym pragnieniu na dużą skalę, w swoim mieście i nie tylko. Ale, niestety, bez względu na to, jak smutno to może zabrzmieć, ale niewielu ludzi myśli o tym, że ich umiejętności komunikacyjne nie są najlepiej rozwinięte. Zadajesz pytanie "Jak przyciągnąć uwagę do siebie?", Ale jak dotąd poszukiwanie odpowiedzi nie zakończyło się sukcesem? Następnie poniżej możesz ustawić wszystkie punkty powyżej "e" w tym zapytaniu.

Główne sposoby na zwrócenie uwagi

Znany psycholog Eric Berne twierdził, że osobowość jego dobrego samopoczucia jest podwyższona samoocena rozwój umiejętności komunikacyjnych itp. należy pogłębić. Innymi słowy, jest to łyk uwagi. Tak więc takie głaskanie może mieć formę słów i dotyku. Niektórzy ludzie, widząc, że nie mogą czekać na pozytywne głaskanie, powodują przeciwne zachowanie - negatywne. Na przykład dzieci, które chcą, aby ich rodzice zauważyli, mogą używać słów, które przyciągają uwagę. Jeśli zostanie to zignorowane jako ostatnie, małe dziecko może bezkarnie popaść w karę z powodu złego zachowania, które z pewnością nastąpi, jeśli nie otrzyma pozytywnego głaskania (pochwały rodziców).

Zwracamy więc uwagę na listę podstawowych metod, które pomagają być nie tylko duszą firmy, ale także zrozumieć, w jaki sposób można przyciągnąć uwagę zarówno dziewcząt, jak i chłopaków.

  1. Każda dziewczyna jednak, jak niektórzy mężczyźni, cieszy się znakami uwagi. Ale nie zawsze będą skuteczne. Ponieważ powinieneś pamiętać, że nie powinieneś zapominać o swoim wyglądzie. Tak więc mężczyźni często zwracają uwagę na piękne nogi i klatkę piersiową. Ale pamiętaj, że wulgarność przeraża płeć przeciwną. Różne akcesoria nie tylko uzupełniają obraz, ale także potrafią zwracać uwagę na pewne części ciała. Na przykład, zakładając pierścienie i bransoletki, nie zapomnij oczyścić rąk, paznokci. Dla kobiet przede wszystkim ważne jest pojawienie się rozmówcy. A to sugeruje, że powinieneś starać się wyglądać dobrze i zadbać.
  2. Nie zapominaj, że uśmiech może wiele powiedzieć, okaż dobrą wolę swojej natury. Zawsze jest w stanie przyciągnąć ludzi. Nawet jeśli spotkasz tylko osobę, twój łatwy uśmiech może w jakiś sposób poinformować rozmówcę, że twoje intencje są czyste.
  3. Pamiętaj, że oprócz wymownych słów, istnieje język ciała, niewerbalny. W końcu prawie wszystkie informacje, które osoba postrzega za pomocą niewerbalnego rozmówcy. Dlatego zalecamy ćwiczyć przed lustrem w domu. Obiektywnie oceniaj ruchy, których używasz podczas rozmowy. Być może wśród nich są tacy, którzy odsuwają ludzi od ciebie (na przykład "Pozycja zamknięta": ramiona skrzyżowane na piersi).
  4. Jak przyciągnąć uwagę kobiet lub mężczyzn? Po prostu nie bój się być inicjatorem jakiejkolwiek rozmowy. Nie ma sensu bać się, że mówisz pierwszy. Wręcz przeciwnie, wielu ludzi z szacunkiem odnosi się do nich jak przyciągnąć uwagę dziewczyny który nie boi się wziąć wodze w swoje ręce.
  5. Promieniuj zaufanie. Społeczeństwo nie przyjmuje słabych, na zawsze narzekających na życie. Pamiętaj o prawie wszechświata: "Najsilniejszy przeżyje".
  6. Jeśli nie wiesz, gdzie możesz zwrócić uwagę, to dajemy ci wskazówkę: może być, najbardziej, że są różne wydarzenia sportowe, galerie, wystawy.

Wewnętrznie, zawsze bądź gotowy, aby dać swój optymizm innym. Ale jeśli twoje próby przyciągnięcia uwagi na początku się nie powiodły, nigdy się nie zniechęcaj. Ucz się od niemowląt: zanim zaczną chodzić, upadają wiele razy, ale potem wstają znowu i tak dalej, aż osiągną swój własny.