Włączone wyspa Grenada Wiele wakacji odbywa się co roku, które są takie same jak nasze, ale są też te, które przyciągają swoją wyjątkowością oryginalności. Wszyscy oni są zawsze celebrowani jasno, powiedzmy, w tańcu, a czasem w karnawałowej procesji.

Oficjalne wakacje w Grenadzie

1 stycznia - Tego dnia miejscowi jedzą swoje analogowe sałatki "Olivier", popijają go musującym winem i oglądają ich "Twist of Fate". Tak, w tym dniu cała wyspa świętuje nowy rok i niech Grenadyjczycy nie robią śnieżnej kobiety, chociaż nie jest to czymś, w co można ją wyrzeźbić, tradycje świętują to wydarzenie bogatą ucztą dania narodowe i głośne imprezy.

7 lutego jest nie mniej ważnym świętem. Jest to dzień wyzwolenia od brytyjskiego protektoratu. Na głównym placu Saint Georges , stolicy państwa wyspiarskiego, odbywają się kolorowe parady, w marcu lub kwietniu , tutaj data "skacze" tak jak mamy Wielkanoc, odbywa się obchody Dnia Ducha. W tym czasie odbywają się żarliwe tańce i pieśni mające na celu okazanie szacunku dla ciała i krwi Jezusa Chrystusa, którego symbolami są chleb i wino. Ponadto Dzień Świętego Patryka obchodzony jest 17 marca , a po nim, 21 marca , mieszkańcy kraju z przyprawami świętują otwarcie Międzynarodowego Festiwalu Żywności i Napojów.

1 maja , podobnie jak w krajach WNP, jest Święto Pracy, 8 maja - Dzień Matki i 16 maja - Trinity. 6 sierpnia, całość Grenada z dumą i łzami w oczach świętuje Dzień wyzwolenia Czarnych z niewoli. 7 sierpnia - otwarcie największego karnawału w kraju. W tym dniu każdy turysta ma okazję zobaczyć tradycyjne stroje mieszkańców.

25 października Grenadians obchodzą Święto Dziękczynienia. 1 listopada, Grenadians obchodzą Dzień Wszystkich Świętych. 6 grudnia - Dzień Konstytucji, a następnie seria oficjalnych świąt kończy się i kończy w tym roku obchodami Bożego Narodzenia ( 25 grudnia ), po którym następuje seria świąt Bożego Narodzenia.

В дни праздников гренадцы украшают свои домаДень освобождения Гренады
Украшения пляжа на РождествоПразднование Дня духов