Filc jest materiałem, z którym jest bardzo przyjemny w użyciu. Produkty z niego wyglądają bardzo schludnie i atrakcyjnie. Dziś w naszym artykule porozmawiamy o ręcznie robionych filcowych sercach.

czuł serca (1)serca z filcu (2)

Świąteczne serce z filcu to bardzo oryginalna dekoracja zarówno na choinkę, jak i na wystrój wnętrz. Takie serca nie będą w stanie pozostawiać swoich gości obojętnym.

czuł serca (3)czuł serca (4)czuł serca (5)

Ale ponieważ Nowy Rok jest już w tyle, a Dzień Wszystkich Miłośników jest "na nosie", przygotowaliśmy dla ciebie mistrzowską klasę serc na to szczególne święto.

Warianty filcowe dekoracje na Walentynki

Najłatwiejszy sposób na dekorowanie domu to: poczuj kolor czerwony lub różowy, wyciąć pewną liczbę serc i ozdobić je zasłonami lub ścianami.

czuł serca (6)

Czuł girlandy serc

Możesz również stworzyć oryginalne girlandy serc.

czuł serca (7)

Do tego potrzebujemy:

  • odczuwalne;
  • nożyczki;
  • maszyna do szycia lub prosta igła z gwintem.

Weźmy dwa prostokąty z filcu, zaznacz je w tych samych paskach, dodajmy je razem ze znakami do wewnątrz i zszywamy je po jednej stronie. Dalej pokażemy, że szew był w środku, a znak - na zewnątrz, a szyjemy z drugiej strony.

Mamy rurkę, trzeba ją całkowicie wyciąć, a dostaniemy dużo serca. Co więcej, naprzemiennie czuliśmy serca z koralikami, wszystko sznuliśmy na nitce. To wszystko - girlanda jest gotowa.

serca z filcu (8)serca z filcu (9)

Czułem Drzewo Serc

Piękne "drzewo serca" można nazwać "drzewem miłości" jako bardzo piękną ozdobę na dzień kochanków.

serca z filcu (10)

Cóż, jeśli naprawdę chcesz, aby drzewo było wykonane z filcu sercowego, ale jesteś zbyt leniwy, aby uszyć, to nie możesz zrobić panelu z aplikacją bez przeszkadzania sobie. Będzie wyglądać nie mniej atrakcyjnie. Zrób wzór serca z filcu i umieść je na proponowanym przez nas szablonie lub daj upust swojej wyobraźni.

serca z filcu (11)
czuł serca (12)

Obfite tic-tac-toe

Aby spędzić czas ze swoim ukochanym po świętowaniu, możesz stworzyć dobrze znaną grę "Kółko i krzyżyk", tylko w nowej odmianie. I możesz grać na pożądaniu.

czuł serca (13)serca z filcu (14)

Poduszka z filcu

No i wreszcie, zaproponujemy ci wykonanie dekoracyjnej poduszki w kształcie serca, którą możesz dać swojej bratniej duszy, nie tylko w Walentynki, ale także w każdą rocznicę.

Będziemy potrzebować:

  • czerwony filc;
  • nożyczki;
  • karton;
  • opalarka lub klej.

Z tektury wykonujemy detale w formie serca. Rozmiar zależy tylko od twoich pragnień i preferencji.

Weź czerwony filc i wyciąć z niego dużą liczbę kręgów. Następnie kładziemy dwa koła na pół, łączymy je ze sobą w rogach i zaczynamy składać, zamieniając je w małą różę.

czuł serca (15)serca z filcu (16)
serca z filcu (17)czuł serca (18)

Potem bierzemy puste i przyklejamy róże, dobrze smarując ich podstawę. Po przyklejeniu całego pustego papieru, poduszka dekoracyjna będzie całkowicie gotowa.

czuł serca (19)czuł serca (20)
czuł serca (21)serca z filcu (22)