Włosy - jeden z głównych elementów kobiecego wizerunku. Zadbane, pięknie ułożone włosy nawet w dni powszednie przyciągną uwagę płci przeciwnej i dodadzą pewności każdej damie. Opaska pomoże ci stworzyć najprostszą fryzurę niezwykle stylową, a co najważniejsze, praktyczną. Poniżej znajduje się lista odmian obręczy i współczesnych trendów mody.

Jak i kiedy założyć opaskę?

Obręcz jest uniwersalnym akcesorium do włosów, które można nosić co najmniej codziennie, najważniejsze jest to, że pasuje do ogólnego stylu. W sprzedaży dzisiaj nie jest trudno znaleźć wiele felg, które przeszły po prostu niemożliwe. Znając te same zasady wyboru obręczy do włosów, możesz szybko poruszać się nawet w najtrudniejszej sytuacji i wybierać spośród wielu akcesoriów, które naprawdę będą noszone, zamiast zbierać kurz na półce:

  1. Obręcz o klasycznych kolorach (czarny, biały, beżowy, szary) jest absolutnie uniwersalna. Mogą być noszone do pracy, doskonale się uzupełniają wakacyjna fryzura .
  2. Do pracy wybierz monofoniczny, raczej wąski opaski na głowę bez jaskrawych wstawek.
  3. Akcesoria wykonane z plastiku, zbyt jasne, a nawet modne obręcze do kwiatów na włosy będą wyglądać lepiej na młodych dziewczynkach. Starsze kobiety powinny jednak preferować droższe, dyskretne, ale jednocześnie wyrafinowane akcesoria.
  4. Szerokie felgi tworzą wygodny i spokojny obraz, dlatego lepiej je nosić na spacery i podczas odpoczynku.
  5. Fryzury z jasnymi włosami (cekiny, cekiny, kokardki, pióra) - to z pewnością opcja front-end.

Wszystkie bez wyjątku obręcze świetnie wyglądają na luźnych włosach i idealnie uzupełniają każdą fryzurę (w tym ogony, warkocze i najprostsze "bułeczki").

Obręcz z kwiatami do włosów

Chciałbym podkreślić te akcesoria. Kwiatowe obręcze do włosów - modny modny trend. Opaski, ozdobione kwiatami, zakochał się i celebrytów, i proste dziewczyny. Sprawiedliwa płeć nosi obręcze kwiatowe i studiuje, a także w pracy i na przyjęciach mody. I zawsze akcesoria wydają się bardzo odpowiednie i świetnie wyglądają.

Wszystkie okna modnych sklepów olśniewają pierścieniami kwiatowymi, chociaż wiele dziewczyn robi sobie obręcze do włosów własnymi rękami, używając zarówno sztucznych, jak i świeżych kwiatów. W takim przypadku akcesoria są wyjątkowe, oryginalne i jeszcze bardziej wartościowe.

Fryzury ze strzyżeniem włosów 1Fryzury ze strzyżeniem włosów 2Fryzury ze strzyżeniem włosów 3
Fryzury ze strzyżeniem włosów 4Fryzury ze strzyżeniem włosów 5Fryzury ze strzyżeniem włosów 6
Fryzury ze strzyżeniem włosów 7Fryzury ze strzyżeniem włosów 8Fryzury ze strzyżeniem włosów 9