Złoty kolor, symbolizujący luksus i tajemniczość, jest idealny do tworzenia wieczorowych sukienek. Jednak powinieneś podejść do wyboru takiej sukienki z najwyższą ostrożnością, ponieważ zbyt jasna i bogato zdobiona sukienka zamieni Cię w próbkę złego smaku. Dlatego zanim pójdziesz do sklepu lub studia na złotą suknię, przeczytaj uważnie nasze wskazówki.

Złote suknie wieczorowe

Tak więc główna zasada przy wyborze złotej sukienki, o której była mowa wcześniej - nie przesadzaj ze szczegółami. Złoty kolor sam w sobie przyciągnie uwagę wszystkich. Twoim zadaniem jest jedynie zaprezentowanie Twojej sylwetki w korzystnym świetle i pomogą Ci następujące modele:

  1. Długa, złota sukienka z dekoltem w serek pozwoli uwydatnić dekolt i stworzyć bardzo uwodzicielski i tajemniczy wizerunek.
  2. Złoto suknia płaszcza z niewielką serwetą w talii - doskonały wybór dla osób, które chcą ukryć brzuszek, a dekolt w kształcie litery V, o którym już wspomniano wcześniej, odciągnie uwagę od lekkich wad Twojej sylwetki i zwróci uwagę na jej ważne zalety.
  3. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo interesująca i odpowiednia opcja - czarna sukienka ze złotem. W takim duecie czarny kolor stworzy idealną sylwetkę, a złote wstawki sprawią, że staniesz się centrum przyciągania uwagi wszystkich. Czarno-złota sukienka będzie wyglądać szczególnie imponująco w krótkim dopasowanym modelu lub, opcjonalnie, długim modelu z tradycyjnym rosyjskim wzorem haftowanym złotymi nićmi.
  4. Przez kilka sezonów z rzędu cekiny, cyrkonie i kamienie pozostają głównymi ozdobami złotych sukienek. Jeśli wolisz takie opcje, pamiętaj, że w tym przypadku lepiej jest wybrać krótką złotą sukienkę, ponieważ długi model złotej sukni z cekinami jest bardziej odpowiedni do pójścia na arenę cyrkową niż na imprezę czy przyjęcie na kolację.

Co ubrać w złotą suknię wieczorową?

Żaden materiał nie może się równać ze złotem, więc wybierając akcesoria i buty na wieczorową sukienkę, staraj się dawać pierwszeństwo szczegółom wykonanym z lekkich materiałów o kojących odcieniach. Na przykład idealnie skórze buty o prostym stylu będą wyglądać idealnie ze złotą sukienką. wysokie obcasy .

Nie zapomnij też o makijażu. Jest inne prawo: twarz wygląda jaśniej na złotym tle, dlatego makijaż powinien być dość wyrazisty.

Złota sukienka 1Złota sukienka 2Złota sukienka 3
Złota sukienka 4Złota sukienka 5Złota sukienka 6
Złota sukienka 7Złota sukienka 8Złota sukienka 9