Szlachetny metal w połączeniu z "najlepszymi przyjaciółmi wszystkich dziewcząt" - prezentem godnym ukochanej kobiety. W salonie jubilerskim można spędzić cały dzień w poszukiwaniu odpowiedniego projektu, ponieważ mistrzowie swojego rzemiosła wykonują biżuterię w różnych stylach i kierunkach i bardzo trudno jest dokonać wyboru.

Złote kolczyki z brylantami: uczymy się kupować

Jeśli chodzi o rozmiar i kształt biżuterii, porozmawiajmy trochę później, a teraz zastanowimy się, jak prawidłowo dokonać zakupu. Oczywiste jest, że takie przejęcie będzie wymagało twojej uwagi i wiedzy. Zanim przejdziesz do salonu jubilerskiego, sprawdź listę części, które musisz po prostu poznać:

  1. Każdy kamień ma standardowy zestaw cech, za pomocą których ocenia się jego wartość: kolor, czystość, krój i karat. Kamienie o dowolnym odcieniu oprócz jasnoniebieskiego są oceniane wyżej niż białe. Najcenniejsze są różowe, rubinowo-czerwone i niebieskie kamienie. Im mniejsze inkluzje, tym wyższa czystość i cena kamienia. Jeśli kamyk jest mały (mniejszy niż 0,3 karata), szacuje się go tylko na podstawie masy. Cięcie może być standardowe lub fantasy.
  2. Przy zakupie musisz podać certyfikat laboratorium gemologicznego z opisem wszystkich cech kamienia.
  3. Wybierając, nie powinieneś słuchać tylko rady sprzedawcy i brać pod uwagę jedynie zagranicznych producentów. Na przykład Rosja od dawna należy do trzech największych dostawców diamentów i jakości swoich produktów na wysokim poziomie.

Jakie złote diamentowe kolczyki wybrać?

Przechodzimy teraz do przyjemniejszego momentu - wyboru formy i stylu złota diamentowe kolczyki . Istnieją niewypowiedziane zasady doboru biżuterii według rodzaju, wyglądu, długości włosów lub kształtu twarzy. W przypadku długich włosów małe kolczyki nie są najlepszą opcją - po prostu zgubią się i staną się niewidoczne. Lepiej podnieść masywne długie kolczyki, na przykład złote zwisające kolczyki lub kolczyki w orientalnym stylu . Jeśli chodzi o kolor, w przeciwieństwie do niego wygląda interesująco. Dla blondynki, złote diamentowe kolczyki są klasykami i wyglądają bardzo elegancko.

Właściciele ciemnych włosów powinni zwracać uwagę na kolczyki wykonane z białego złota z brylantami. Biały odcień metalu przydaje się na ciemnym tle włosów.

Wybierając kształt złotych kolczyków z brylantami, wiele odrzuca się z kształtu twarzy. Jeśli chodzi o okrągłą twarz, kształt w postaci pierścieni lub przycisk tabu, jako zewnętrzny, będą one dalej rozszerzać kości policzkowe. Lepiej jest zwracać uwagę na długie modele wiszące. Ale wąska i nadmiernie wydłużona twarz z pierścieniami jest warta zdobienia.

Z reguły szczegóły nie tylko uzupełniają obraz, ale radykalnie go zmieniają. Podkreśl, że pomoc pomoże wybrać odpowiednią biżuterię. Na przykład kolczyki z szafirami i diamentami są często wybierane przez subtelne i tajemnicze natury. Jeśli modele z białym złotem lub platyną nadają się bardziej do dziennego wyglądu, a nawet spotkania biznesowego, to żółte złoto w połączeniu z niebieskim kamieniem jest przeznaczone na wieczór. Kolczyki z szafirami i diamentami są często wybierane jako prezent.

Złote diamentowe kolczyki są tak samo kochane przez kobiety w każdym wieku. Ale nie każdy kształt i wzór będzie pasował dziewczynie i damie w tym samym czasie. Młoda fashionistka ma więcej do obejrzenia z kolczykami z perłami i brylantami w formie napy lub szpilek. Im starszy wiek, tym bardziej masywna dekoracja, na którą cię stać. Kolczyki z perłami i rubinowymi diamentami wyglądają wspaniale. Żółte złoto w połączeniu z bogatym rubinowym blaskiem i perłowymi odcieniami wygląda olśniewająco. Takie dekoracje są wykonywane na zamówienie.

klasyczne diamentowe kolczyki 1klasyczne 2 diamentowe kolczykiklasyczne 3 diamentowe kolczyki
klasyczne 4 diamentowe kolczykiklasyczne 5 diamentowych kolczykówklasyczne 6 diamentowych kolczyków
klasyczne 7 diamentowych kolczykówklasyczne 8 diamentowych kolczykówklasyczne 9 diamentowych kolczyków