Nie wszystkie kobiety matka natura nagradzały bufiastymi, seksownymi, przepysznymi gąbkami, jak na przykład Angelina Jolie. Ale nasze piękno, jak wiadomo, jest w naszych rękach. Połysk, zwiększając objętość ust, może nam pomóc i nadać ustom pożądaną soczystość i uwodzicielstwo.

Skład i zasada działania glos

Świeć dla powiększanie ust pojawiły się nie tak dawno temu, ale stały się już bardzo popularne. Oczywiście! Kilka godzin lub maksymalnie kilka dni, aby osiągnąć pożądany wynik bez zastrzyki i operacje, a nawet za niewielkie pieniądze.

Jakie cudowne składniki są zawarte w błyszczyku dla objętości warg? Czy są szkodliwe dla delikatnej skóry warg iw ogóle dla zdrowia?

Okazuje się, że tutaj nie ma cudów. Po prostu podane świece zawierają składniki, które poprawiają krążenie krwi. Naturalnie, kiedy krew płynie do ust, stają się one bardziej żywe i spuchnięte. Efekt ten osiąga się przez dodanie mentolu lub ekstraktu z czerwonej papryki lub olejków eterycznych.

Powiększający błyszczyk zawiera także silikon lub kolagen. Substancje te wypełniają zmarszczki na wargach, co również przyczynia się do wizualnej objętości.

Eksperci uważają, że błyszczyki do ust, nadające im objętość, wcale nie są szkodliwe dla zdrowia. Wszystkie składniki są zawarte w niewielkiej ilości. Najstraszniejszą rzeczą, jaka może ci się przytrafić, jest atak alergii. Z drugiej strony, wiele błyszczyków do ust sprawia, że ​​skóra jest bardziej nawilżona, aksamitna, równa. Niektóre z tych produktów mogą służyć jako baza szminki, niektóre można stosować zamiast szminki.

Kupując ten produkt, należy zapoznać się z instrukcjami: niektóre blask daje natychmiastowy efekt, podczas gdy inne muszą być używane przez kilka dni. Najczęściej błyszczyk zapewnia skuteczną objętość, gdy jest używany przez kilka dni.

Co błyszczy, aby zwiększyć objętość warg do wyboru?

Błyszczyk NIVEA

  1. Plusy: usta stają się pulchne, przyjemna konsystencja, nieinwazyjny zapach.
  2. Wady: biała warstewka tworzy się na wewnętrznej stronie warg.

Glitter do zwiększenia Połysk zwiększający objętość warg objętość ust Sally Hansen fluktuacje warg ekstremalnych

  1. Zalety: bardzo przyjemny aromat cynamonu, lekka konsystencja.
  2. Wady: efekt jest zauważalny tylko wtedy, gdy wargi są pomalowane brokatem, po nałożeniu silnie przechylonym i oparzenia.

Żel-połysk dla natychmiastowego zwiększenia objętości ust Oriflame "Express volume"

  1. Plusy: dobrze układa się i wygląda schludnie, nasycony kolor.
  2. Wady: szczypanie podczas aplikacji, zacieranie konturu, nie tanie.