Ogrodowe krzesła odgrywają ważną rolę w projektowaniu krajobrazu obszaru podmiejskiego. Przeznaczone są do ozdabiania sąsiedniego obszaru i organizowania jadalni na świeżym powietrzu. Główną zaletą jest mobilność.

Krzesła ogrodowe

Najpopularniejsze modele to ogród krzesła z drzewa które najlepiej pasują do otaczającego krajobrazu. Muszą być pokryte ochronną substancją antyseptyczną i odporną na wilgoć, ponieważ takie produkty są narażone na działanie wody i wiatru. Często używane modele z podłokietnikami, miękkimi materacami, regulowanymi plecami.

Ogród plastikowe krzesła lekkie i nowoczesne, są składane i formowane w kształt. Takie meble nie boją się wilgoci, uważa się je za najbardziej ekonomiczne w użytkowaniu w ogrodzie. Opcje składania są bardziej mobilne, w razie potrzeby można je łatwo usunąć, nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania.

krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe

Metalowe krzesła ogrodowe - mocne i skromne, wytrzymałe są idealne do instalacji w otwartej przestrzeni, utrzymywane w deszczu i wietrze przez wiele lat. Kutego żelaza meble wyglądają bardzo pięknie, dodają wyrafinowania i solidności do projektu z cienkimi i ażurowymi odlewami. Siedzenia na takie krzesła są najczęściej wykonane z drewna lub tkanin.

krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe

Krzesła ogrodowe z rattanu pięknie wyglądają na stronie. Ich konstrukcja jest lekka, meble są przestawiane w dowolne miejsce, związane z domowym komfortem. Lakier rattanowy może trwać dość długo.

krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe
krzesła ogrodowe

Ogrodowe fotele i fotele w przytulnej jadalni to okazja, aby oddać się komfortowi życia na wsi. Takie meble nie powinny naruszać naturalnej natury samej przyrody, ale ją podkreślać. I oczywiście, aby zapewnić właścicielowi prywatność lub, przeciwnie, możliwość relaksu w bliskim gronie przyjaciół dla przyjemnej rozmowy.