Zajmując się oświetleniem w domu lub mieszkaniu, wiele osób zapomina o tak ciekawych urządzeniach jak elektryczne lampy podłogowe. Czasami ich użycie jest bardzo korzystne i pomaga rozwiązać wiele problemów domowych, gdy główny żyrandol lub urządzenia punktowe to za mało. Ponadto spektakularna lampa podłogowa lub wiklinowy kosz z lampą w środku może wyglądać bardzo dekoracyjnie, co prowadzi do rozkoszy słodkim wyglądem mieszkańców mieszkania.

Nowoczesne dekoracyjne lampy podłogowe

 1. Lampa podłogowa wykonana z drewna . W przypadku stylu ekologicznego czasami trudno jest znaleźć odpowiednie urządzenia oświetleniowe, które harmonijnie wyglądałyby w rustykalnym wnętrzu. Bardzo często podobne lampy podłogowe, kinkiet a świeczniki muszą zamawiać od mistrzów lub zrobić to samemu. Jeśli posiadasz narzędzie do drewna i dużo wiesz na temat okablowania, to jeśli chcesz, możesz zrobić dobre urządzenia do domu zgodnie z projektem lub rysunkami opublikowanymi w Internecie. Żyrandole i lampy podłogowe w postaci drewnianych świecących piramid, kolumn, kul, stożków, oryginalnych gałęzi z niesamowitymi kwiatami, lampami lub innymi równie niecodziennymi rękodziełami zawsze przyciągają wzrok ludzi.
 2. Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
 3. Szklana lampa podłogowa Chociaż materiał ten jest delikatnym materiałem, jest często używany do produkcji pięknych lamp podłogowych. Nie wystarczy całkowicie urządzeń szklanych, zwykle są abażury, ozdobne wsporniki zawieszenia, różne szczegóły tego. Lampy podłogowe - wazony z przezroczystego szkła kryształowego lub kolorowego wyglądają imponująco. Również bardzo popularna lampa podłogowa z bąbelkami. Do wypełnienia są duże panele bąbelkowe. nisza i smukłe kolumny z bąbelkami, które można zainstalować w rogu lub w środku pokoju. Obserwowanie ruchów wielobarwnych balonów jest bardzo zabawne, proces ten zapewnia odpoczynek i relaks.
 4. Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
 5. Wiklinowa lampa podłogowa . To kolejne urządzenie, które może w pełni zaaranżować miłośników stylu egzotycznego lub eko. Zazwyczaj mistrzowie wyplatają lampy w postaci waz podłogowych z kwiatami, koszami lub kulkami. Ale możesz znaleźć fajną pracę, która na pierwszy rzut oka nie może być nazwana urządzeniem do oświetlania pomieszczeń, dopóki go nie włączysz. Na przykład, śmieszne jelenie lub inne zwierzęta, które trzymają kulki z lampami w dłoniach lub na głowach, nawet w ciągu dnia, bardzo dobrze ozdabiają posiadłość w stylu rustykalnym.
 6. Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
 7. Podłogowe wbudowane światła . Okazuje się, że wbudowane oświetlenie można z powodzeniem zamontować nie tylko w sufitach, ale także w podłodze domu. Takie reflektory podłogowe są dość dobrze chronione przed wilgocią lub innymi nieprzyjemnymi czynnikami, dzięki czemu są całkiem bezpieczne i mogą przynieść wiele korzyści właścicielom osiedla. Kiedy nie ma potrzeby korzystania z głównego źródła światła, można uzyskać dzięki małym ekonomicznym latarkom. Na przykład okrągła lampa podłogowa, lampa kwiatowa lub lampa kryształowa może oświetlać wannę, jakiś posąg lub inną ozdobną rzecz, wskazywać drogę do łazienki w nocy, na balkon lub do drzwi wejściowych.
 8. Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
 9. Duże, klasyczne lampy podłogowe . Różne egzotyczne urządzenia do oświetlania pomieszczeń są teraz pełne, ale miłośnicy stylu retro zawsze potrzebują rzeczy wykonanych w klasyczny sposób. Standardowe lampy podłogowe to przenośny stojak lub statyw, zakończony pięknym kloszem. Takie wysokie i mocne lampy mogą służyć w małym pomieszczeniu, nawet jako źródło podstawowego oświetlenia. Nawiasem mówiąc, nowoczesne lampy podłogowe są wyposażone w urządzenia, które mogą skierować strumień promieniowania we właściwym kierunku.
 10. Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
  Lampy podłogowe
 11. Oryginalna lampa podłogowa . Zawsze jest osoba, która nie jest usatysfakcjonowana produktami sklepu. Tacy ludzie szukają nie prostych lamp podłogowych lub popularnych lamp podłogowych, ale czegoś bardziej niezwykłego, co może zachwycić gości. W tym celu odpowiednie jest dowolne urządzenie projektowe, które przypomina lśniące drzewo, oryginalną kolumnę, posąg. Fani majsterkowania mogą spróbować stworzyć oryginalne i funkcjonalne oświetlenie podłogowe z tego materiału. Oprócz wyżej wymienionego wikliny lub litego drewna, do tego celu nadają się pleksi, odpady z tworzyw sztucznych, glina, tkanina, rury z tworzyw sztucznych i inne materiały pomocnicze. Niespodziewanie wiele podobnych produktów wygląda lepiej niż produkty przemysłowe.
Lampy podłogowe
Lampy podłogowe
Lampy podłogowe