Bez względu na to, jak drogi i przemyślany byłby projekt toalety, nie można nazwać go kompletnym bez uchwytu na papier. A jeśli pozwala na to powierzchnia łazienki, należy nadać uprzywilejowaną pozycję uchwycie podłogowemu, który nie tylko bezpiecznie mocuje rolkę, ale także pozwala najbardziej estetycznie ułożyć cały zapas papieru toaletowego. W różnych modelach podłogowych uchwytów na papier toaletowy, zastanówmy się.

Uchwyt podłogowy na papier toaletowy i szczotkę

Zgadzam się, że byłoby głupotą i irracjonalnym używanie statywu podłogowego do pomieszczenia wyłącznie papieru toaletowego.

Wyposażone w wieszaki na ręczniki, mydelniczkę, stojak na pędzelek i odświeżacz powietrza, stojak zmienia się ze zwykłego uchwytu w wielokompleks, który rozwiązuje wiele problemów związanych z umieszczaniem przedmiotów niezbędnych w toalecie. Niskokosztowe modele takich regałów są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej i mają tylko dwa uchwyty - na szczotkę i papier. Miłośnicy tej samej, drogiej klasyki pokochają podłogowe uchwyty na papier toaletowy z brązu lub mosiądzu, które mają wiele dodatkowych funkcji.

uchwyt do podłogi do papieru toaletowego_1

Uchwyty na podłogę do zapasowych rolek papieru toaletowego

Jak wiadomo, papier toaletowy ma nieprzyjemną właściwość do zakończenia dokładnie wtedy, gdy jest pilnie potrzebny. I każdy z nas na pewno był w tak niezręcznej sytuacji. Ograniczenie możliwości powtórzenia się do minimum pomoże posiadaczowi podłogi na zapasowe rolki papieru toaletowego, dzięki czemu można pięknie umieścić zapas bezpośrednio w toalecie. Wygląd takich uchwytów może być inny. Na przykład wygodne uchwyty podłogowe na papier toaletowy w postaci specjalnych koszyków, w których rolki są bezpiecznie ukryte przed ciekawskimi oczami. Ci, którzy nie uznają za konieczne, aby coś ukryć, z pewnością polubią ozdobne uchwyty, w których zapasowy papier jest naciągnięty na pionową oś.

uchwyt na papier toaletowy_2

Oryginalne uchwyty podłogowe na papier toaletowy

Ci, którzy szukają zabawnej strony we wszystkim i uwielbiają zabawne rzeczy, pokochają rzeźby plenerowe wykonane w postaci zabawnych postaci: zwierząt, małych ludzi i fantastycznych stworzeń. Taki uchwyt może być ozdobą łazienki.

uchwyt na papier toaletowy_3