"90-60-90" - parametry uważane za idealne dla dziewczynki we współczesnym świecie. Każdy z nas, patrząc na siebie w lustrze, myśli o tym, jak zbliżyć się do milimetra do poziomu piękna. Ale skąd wzięły się te liczby? Czy taka postać przypomina mężczyznę? W tym artykule przyjrzyjmy się szczegółowo: czy warto marnować energię na osiągnięcie pożądanych objętości.

Idealna kobieca postać to 90-60-90?

Od czasów starożytności i średniowiecza płeć męska wychwala bujne i zaokrąglone formy. Potwierdzają to pomniki rzeźby i malarstwa. Na przykład w renesans idealne parametry zostały uznane za zbliżone do "98-70-98", a to, według współczesnych standardów, ma już nadwagę i jest nawet kompletne. Mimo to, wcześniej, takie kobiety były uważane za stworzone po prostu dla kontynuacji klanu i rodzenia dzieci i to było podstawą społeczeństwa.

Już od XIX wieku dziewczęta zaczęły przypinać talię gorsetami ciągnącymi, co było bardzo szkodliwe dla zdrowia. Jednak ze względu na atrakcyjność i sukces, piękno było gotowe na każdą ofiarę. XX wiek - czas rozwoju branży mody, urodzenia symbole seksu i wspólne standardy piękna i stylu. Uważa się, że jednym z pierwszych przedstawicieli "złotych parametrów" był nikt inny niż Merlin Monroe. Jej jedyna wysokość wynosiła 166 cm, a ona wcale nie wyglądała na szczupłą.

Jak wygląda postać 90-60-90?

Chciałbym podać przykład ilustrujący znane piękno, kobiety z figurą, której parametry są jak najbardziej zbliżone do 90-60-90, i są cenionym marzeniem dla wielu dziewcząt:

  1. Monica Bellucci . Parametry włoskiej aktorki: 91-60-88 o wzroście 178 cm, w jej "na 50" wygląda nie gorzej niż młode i dostatnie dziewczęta.
  2. Jessica Alba . Troska o wygląd i figurę jest na pierwszym miejscu. Nic dziwnego, że Jessica ma parametry 88-61-88 o wysokości 168 cm.
  3. Vera Breżniew . Piosenkarka twierdzi, że nabyła kobiece formy dopiero po urodzeniu córki. Teraz może pochwalić się swoimi 90-60-90 o wysokości 171 cm.
  4. Angelina Jolie . Ta prawdziwie elegancka kobieta, troskliwa matka i żona w wieku 40 lat mogą się nią pochwalić idealne formy 92-68-92 ze wzrostem 173 cm.

Jak uzyskać cyfrę 90-60-90?

Pragnienie płci pięknej do idealnych parametrów nie zna granic. Dziewczęta są gotowe do wyczerpania się rygorystycznymi dietami, noszenia obcisłych ubrań, a przez wiele dni zamieniają się w prasę i biegają maratonami, by być atrakcyjnym, również dla mężczyzn. Ale w rzeczywistości każdy mężczyzna jest wyjątkowy na swój sposób, każdy ma inne upodobania i preferencje, co najważniejsze, że dziewczyna była zdrowa, miała promienną cerę, apetyczną krągłość i słodki uśmiech. Pojedynczy standard dla wszystkich nie istnieje, ale istnieje szereg zaleceń, które pozwolą ci zachować formę i pomóc w tworzeniu eleganckich proporcji twojego ciała:

  1. Uprawianie sportu . Nie musisz poświęcać dni na fitness, wystarczy poświęcić 3 razy w tygodniu dla siebie i zmienić rodzaje aktywności. Siatkówka, tenis, jogging, joga, rower - wybierz lekcję dla siebie i rób to regularnie. Jeśli masz poważne problemy, skup się na treningach, ale pamiętaj, że mięśnie też potrzebują odpoczynku, nie przesadzaj.
  2. Prawidłowe odżywianie . Jest to zobowiązanie nie tylko do twojego zdrowia, ale także do piękna, młodości, dobrego samopoczucia. Zaleca się jeść 5-6 razy dziennie w małych porcjach, pić 1,5-2 litrów wody, wykluczać mąki, tłuste, smażone i słodkie, preferować warzywa, gotowane mięso, zboża i produkty mleczne.
  3. Procedury kosmetyczne . Jest to nie tylko przyjemne, ale także użyteczne. Różne rodzaje masażu przynoszą nie tylko przyjemność, ale także pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów.
  4. Kochaj siebie za to, kim jesteś . To jest podstawowa zasada! Jeśli jesteś nieśmiałą dziewczyną z wieloma kompleksami, nigdy nie staniesz się ideałem dla swojego mężczyzny. Kochajcie swoje ciało, a ono was odwzajemni.
Rysunek 90 60 90 1Rysunek 90 60 90 2Rysunek 90 60 90 3
Rysunek 90 60 90 4Rysunek 90 60 90 5Rysunek 90 60 90 6
Rysunek 90 60 90 7Rysunek 90 60 90 8Rysunek 90 60 90 9