Nie zauważ, że dziewczyna z rudymi włosami jest niemożliwa. Wiele z płci pięknej, chcąc się wyróżnić, postanawia zmienić swój wizerunek i farbować włosy na ognisto-czerwony kolor. Ale nie wszyscy biorą pod uwagę fakt, że są różne odcienie czerwieni i nie są odpowiednie dla wszystkich.

Kim jest ognisty rudy kolor włosów?

Możesz wybrać odpowiedni odcień w zależności od koloru skóry lub oczu. Jak pokazuje praktyka, ta druga metoda jest bardziej skuteczna. Zwłaszcza, gdy dziewczyna będzie malowana w domu sama. Wszystko dlatego, że aby określić kolor ich oczu, każdy może, ale z odrobiną skóry, niedoświadczony człowiek może łatwo mieć problemy.

Tradycyjne połączenie, które przez kilka stuleci jest uważane za idealne - ogniste zamki wszystkich możliwych odcieni i zielonych oczu. Tworzy tajemniczy i niezwykle atrakcyjny wizerunek.

Jest ognisty rudy kolor włosów i brązowookie dziewczęta. Nieźle wyglądają brązowe oczy i miedziano-blond, czerwonawo-czerwone lub jasnobrązowe włosy.

Niebieskookie i szarooki naturalne brązowowłose kobiety nie mają zbyt wiele wspólnego z naturą. Przede wszystkim właściciele takich kolorów oczu są odpowiednimi lokami o jasnoczerwonym, bladozłotym, piaskowym lub brzoskwiniowym odcieniu.

ognisty czerwony kolor włosówognisty czerwony kolor włosówognisty czerwony kolor włosów

Jaka farba może farbować włosy w ognistym czerwonym kolorze?

Najlepiej stosować naturalne barwniki - henna na przykład. Jeśli dodasz do niej sok z buraków, kolor włosów stanie się nasycony. Aby uzyskać lekki odcień, hennę można rozcieńczyć naparem z rumianku.

Zachowaj naturalną farbę przez co najmniej czterdzieści minut. Właściciele ciemnych loków, aby osiągnąć ognisty czerwony kolor, poczekać do pomalowania henny, będą mieli od dwóch do ośmiu godzin.

Możesz również użyć farb:

  • Syoss;
  • Schwarzkopf;
  • Estel Professional;
  • Paleta;
  • L'Oreal;
  • Wellaton.
farba ognista czerwona farba do włosów 1farba ognistej rudej farby 2farba ognistej rudej farby 3
farba ognistej rudej farby 4farba ognistej rudej farby 5ognisty czerwony kolor włosów 6
ognisty czerwony kolor włosów 7ognisty czerwony kolor włosów 8ognisty czerwony kolor włosów 9