Ergonomiczne krzesło to mebel, którego siedzenie lub oparcie uwzględnia specyfikę ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego. Jeśli długi czas pracy przy stole na zwykłym krzesło wtedy powstaje ładunek na grzbiecie. W celu równomiernego rozłożenia podczas długich prac wynaleziono ergonomiczne krzesło komputerowe.

Funkcje ergonomicznego krzesła

Fotel w tym fotelu zmniejsza zmęczenie z tyłu, zapewnia gładkość postawa . Jest to konsekwencja faktu, że ciężar ciała rozciąga się na kilka punktów odniesienia, a nie na jeden. Konstrukcja ergonomicznego krzesła dla komputera umożliwia utrzymanie płaskiego i prostego grzbietu.

Ergonomiczne krzesło ma wiele odmian - z plecami i bez pleców, biuro, dla dzieci, dla dzieci w wieku szkolnym. Główne opcje obejmują: krzesło-siodło i kolano. Pierwszy model składa się z dwóch połówek, siedzisko na krześle pozwala ci nie ściskać bioder, dlaczego nogi nie puchną i możesz pracować przez długi czas.

Krzesło kolanowe wyróżnia się 15-stopniowym nachyleniem siedziska i naciskiem na stawy kolanowe. Taki model całkowicie rozładowuje kręgosłup, wspiera postawę. Chodzi o kąt zgięcia nóg. Wysokość krzesła i nachylenie są regulowane.

Szczególnie potrzebne jest krzesło dla dzieci i studentów, pracownicy biurowi podczas długich sesji przy stole. Produkt dla kręgosłupa u dzieci pomoże pozbyć się osteochondrozy w tworzeniu postawy.

Wariantem ergonomicznych krzeseł jest model kuchni. Jego grzbiet ma wygięcie w okolicy lędźwiowej, a siedzisko ma zaokrągloną przednią krawędź. Takie meble są najbardziej wygodne i wygodne z punktu widzenia dbałości o swoje zdrowie.

Krzesła ergonomiczne nie tylko ozdobią wnętrze pomieszczenia, ale także zapewnią zdrowy kręgosłup u dzieci i dorosłych.

ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło
ergonomiczne krzesło