analog syropu erespal dla dzieci W praktyce pediatrycznej syrop dla dzieci Erespal jest popularny. Jest przepisywany na różne choroby, na przykład astmę oskrzelową, zapalenie ucha, zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, zapalenie krtani, koklusz, oraz z innymi dolegliwościami, którym towarzyszy kaszel. W większości opinii na temat tego leku są pozytywne, nie są zadowoleni z wielu tylko jedna rzecz - cena syropu. Dlatego pytanie, które analogi syropu dla dzieci Erespal jest tańsze, jest istotne dla wielu.

Niektóre analogi Erespal
  1. Sireps. Polski syrop pomarańczowy ma przyjemny smak. Jest stosowany w leczeniu małych pacjentów w wieku powyżej dwóch lat i dorosłych. Główna substancja czynna leku Syreps jest taka sama jak produktu Erespal - jest to chlorowodorek fenspirydu. Lek ma działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe, oczyszcza oskrzela i uwalnia dziecko od lepkiej, lepkiej, oddechowej plwociny. Zgodnie z instrukcją ten analog syropu dla dzieci Eraspal ma skutki uboczne. Jednak pojawiają się one niezwykle rzadko, głównie jest to wysypka alergiczna w przypadku przedawkowania lub zbyt długiego leczenia.
  2. Erispirus. Jeśli mówimy o analogach syropu Erespal dla dzieci, które są tańsze, warto zauważyć lek o nazwie Erispirus. Często jest mianowany godnym zastępcą dla Erespal. Syrop usuwa skurcz oskrzeli i redukuje procesy zapalne w górnych drogach oddechowych.
  3. BronchoMax. Prawie identyczny skład, syrop BronchoMax - zdobył zaufanie pediatrów i rodziców. Ten analog syropu z firmy Eraspal nie jest stosowany w leczeniu dzieci w wieku poniżej 2 lat. Działanie farmakologiczne BronchoMax ma na celu wyeliminowanie objawów oddechowych narządów ENT i chorób górnych dróg oddechowych.
  4. Fosidal. Lek, podobny w składzie, zapewnia działanie rozszerzające oskrzela, przeciwzapalne i przeciwhistaminowe, pomaga radzić sobie z objawami oddechowymi zapalenia oskrzeli, zapalenia ucha, zapalenia zatok, zapalenia krtani, zapalenia błony śluzowej nosa i wielu innych chorób.
  5. Inspiron. Godną alternatywą dla syropu Erespal jest lek o nazwie Inspiron. Spektrum jego działania jest podobne, skuteczność udowodniona. Lek ma dwie formy uwalniania - syrop i tabletki, i podobnie jak inne produkty Erespal jest przeciwwskazany u dzieci poniżej drugiego roku życia.