Każdy z nas okresowo chce zobaczyć trochę więcej szeleszczących papierów w portfelu - ta sukienka będzie wyglądać drogo, wtedy nie będziesz chciał odpoczywać na daczy, a potem wymaga rodzinnego gniazda naprawy. Co robić w tym przypadku? Istnieje kilka sposobów: znaleźć pracę poboczną, znaleźć sponsora dla siebie, obrabować bank lub połączyć się z egregorem pieniędzy. Co, nadal nie wiesz, co to jest? Pilnie oświecaj!

Egregor jest co?

Przed omówieniem pieniędzy egregor, warto dowiedzieć się, co to ogólnie oznacza to dziwne słowo. Egregor jest nienamacalną (a raczej materią istniejącą, ale nie taką, do której jesteśmy przyzwyczajeni), która jest tworzona przez duże ludzkie kolektywy poprzez aktywność umysłową. Innymi słowy, są to formy myślowe (struktury informacji o energii) tworzone przez ludzi, którzy myślą w jednym kierunku. Te formacje są nieuzasadnione, ale mają wolicjonalny ładunek, który jest uzupełniany przez członków społeczności. Egregor jest silniejszy, im więcej ludzi jest z nim połączonych. Trzeba pamiętać, że taka edukacja może pomóc osobie z nim związanej, ale koniecznie wymaga ona powrotu, jeśli egregor tylko daje, jest wyczerpany, znika, a to przeczy instynktowi samozachowawczemu, któremu obdarzono nawet najprostsze istoty. Trzeba pamiętać, że nie każdy egregor jest przydatny, czasem trzeba się zastanowić, jak się go pozbyć. Aby temu zapobiec, obserwuj nie tylko działania, ale także przemyślenia i nie zgadzaj się na stworzenie egregora (kierującego grupą, społecznością), jeśli nie rozumiesz, dlaczego go szczególnie potrzebujesz.

Czym jest egregor bogactwa?

Egregor pieniędzy jest prawdopodobnie jednym z najsilniejszych - każda osoba w taki czy inny sposób zastanawia się nad bogactwem. Każda waluta ma swoje własne formy myślowe (własny egregor), które łączą się w jeden wspólny egregor bogactwa. Niektóre waluty mają silniejsze egregory, niektóre słabsze. Co więcej, każdy egregor ma okresy wzlotów i upadków, prawo wahadła działa we wszystkim. I także w naszym związku z pieniędzmi. Zauważyłeś, jak oszczędzamy pieniądze przez długi czas i jak szybko je wydamy? Wahamy się wahadła egregora, to jest dla niego korzystne. Ale tylko tak długo, jak osoba może skorzystać, pozostaje podłączony do egregora, jak tylko narzędzie ma tendencję do zera, osoba zaczyna brakować dużo pieniędzy. Jak zatem możemy pracować z egregorem pieniędzy, aby nie poczuć w nich wady?

Jak połączyć się z egregore pieniędzy?

Nie martw się, nie potrzebujesz rytuałów z poświęceniami, wystarczy po prostu odwołać się do egregora z dokładną prośbą, że nie można żądać pieniędzy po prostu, to zdecydowanie ma określony cel, ale nie myśl, aby nie doceniać twoich potrzeb. Aby zdobyć przychylność egregora, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad.

  1. Pieniądze lubią porządek. Dlatego konieczne jest trzymanie ich w portfelu, aw każdym razie nie zmięty w kieszeni.
  2. Jeśli znajdziesz małą monetę, podnieś ją. Istnieje opinia, że ​​w ten sposób można odebrać czyjeś negatywne, ale to prawda bardziej w przypadku dużych rachunków. Jeśli boisz się wybierać monety, po prostu nie stawaj na nich. Trochę szacunku dla egregora, a on odpowie ci tak samo.
  3. Szacunek dla pieniędzy jest główną zasadą. Dlatego nie trzeba ich rozdawać nikomu, pijakom i próżniakom. Pieniądze trzeba zdobywać, a mimo to uniemożliwiamy innym praktykowanie ich karmy, ryzykując tym samym problemy.
  4. Uważaj na to, by dać psu dużą sumę pieniędzy. Często ci, którzy to robią, mają problemy materialne. Nie dotyczy to tylko tych, którzy zarabiają na życie w ten sposób, czyli pożyczają pieniądze na odsetki.
  5. egregor bogactwa
  6. Nie zapomnij o wdzięczności za sytuacje, w których pieniądze trafiają w twoje ręce. Powiedz dzięki swoim asystentom.
  7. Być może zauważyłeś, że pieniądze trafiają do kieszeni niektórych spodni częściej, aw niektórych ubraniach po prostu wydajesz wszystko. Mogą to być pechowe portfele i pudełka, cokolwiek to jest, pozbyć się takich rzeczy bez oszczędzania.

Przestrzeganie tych zasad może pomóc ci znaleźć pożądane bogactwo, ale musisz pamiętać, że na wszystko jest karma. A jeśli nie zarabiasz milionów, to możliwe, że napisałeś w ten sposób i nie ma sensu się opierać.