Sukienka - jeden z obowiązkowych elementów odzieży nowoczesnej fashionistki. Wielu stylistów twierdzi, że ten element jest pierwszy na liście obowiązkowej garderoby. Dotyczy to nie tylko arsenału mody wyjściowej czy wieczorowej, ale także codziennego życia. Jednocześnie najnowsze trendy są oferowane przez projektantów w uniwersalnych stylach lub z pięknych materiałów, dzięki czemu dziewczyny wyglądają codziennie pięknie, elegancko i elegancko. Dziś jeden z tych strojów można rozpoznać w stylu lnianym. Jakiego rodzaju jest to zwierzę i z czym je zjemy, zobaczmy?

Sukienki w stylu lnianym na pierwszy rzut oka przypominają koszulę nocną. Co więcej, bardziej poprawne jest nazywanie takiego zestawu kombinacją. Modele prezentowane są z lekkich tkanin płynących - jedwabiu, satyny. Popularnym elementem lnianego stylu w strojach jest obecność koronkowych wykończeń. Chociaż monotonne style z tego samego materiału również są modne. Projektanci z reguły dekorują koronką brzeg sukienki, obszar dekoltu, paski. Modele mogą być zarówno z długim rękawem, jak iz cienkimi paskami na ramiona. Sukienki w stylu bielizny - to okazja, aby uzupełnić swój swobodny wygląd z odrobiną luksusu, seksualności, wdzięku.

Najpopularniejszą marką reprezentującą kolekcje sukienek w stylu bielizny jest dziś hiszpańska firma Zara. Projektanci wybrali główną kolorystykę takich kobiecych i lekkich modeli klasycznego czarnego koloru i głębokiego odcienia atramentowego niebieskiego. Cięcie takich stylów jest lakoniczne, z reguły proste lub trapezowe i nie stanowi głównego atrakcyjnego elementu.

sukienka w stylu bielizny10sukienka w bieliźnie style11sukienka w stylu lingerie12
sukienka w stylu bielizny 13sukienka w stylu lingerie14sukienka w bieliźnie 15

Co nosić sukienkę w stylu lnu?

Ubierz się styl lniany - Idealny wybór do wizerunku biznesowego, a także do stroju. Takie delikatne modele doskonale łączą się z klasycznymi kurtkami i pompami. Sandały Stiletto, dopasowane płaszcze i skórzane płaszcze przeciwdeszczowe będą również stylowym kompletem w wizerunku lnianej sukienki.

Modele w stylu lnianym wyglądają pięknie z dużymi akcesoriami - kapelusz z szerokim rondem, masywny naszyjnik lub koraliki, pojemna torba. Chociaż ostatni element obrazu jest bardzo niespójny w zaleceniach stylistów. Modele mini i lakoniczne sprzęgła pomogą elegancko i dopracować stylowy łuk.

sukienka w stylu bielizny1sukienka w stylu bielizny2sukienka w stylu lnianym3
sukienka w stylu lnianym 4sukienka w bieliźnie 5sukienka w stylu lnu6
sukienka w stylu lnianym7sukienka w stylu lnianym8sukienka w stylu lnianym9