Puchate chusty nadejdą w odpowiednim czasie w nadchodzącym okresie zimowym, to właśnie dzięki temu prymitywnemu rosyjskiemu detalowi damskiej garderoby możemy czuć się ciepło i przytulnie zarówno na ulicy, jak i wewnątrz.

Jak wybrać szal w dół?

Jeśli chcesz stać się bardziej kobiecą dzięki szalowi w dół, powinieneś poznać kilka sekretów zanim zaczniesz ją szukać. Po pierwsze, zdecyduj, jaki szal będziesz kupować, może to być produkt fabryczny, a może prawdziwy ręcznie robiony - ekskluzywna i unikalna praca własnymi rękami. Różnice nie tylko w wyglądzie, więc szale maszynowe są wykonane zgodnie z określonym wzorem, więc wychodzą one bardziej delikatne i dokładne, a dla wersji ręcznej, więcej puchu jest wymagane, a zatem o wiele więcej czasu na produkcję takiego produktu. Ale twój szal będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ praca ręczna jest cenna właśnie dzięki tym cechom.

Najbardziej znanym w Rosji, oczywiście, pozostają chusty puchowe Orenburg, zaprojektowane tak, aby ogrzać nas w najcięższym przeziębieniu. Jeśli chcesz kupić szal do dekoracji, powinieneś zwrócić uwagę na modele ażurowe, tak zwane pajęczyny. Wyglądają bardzo efektownie i elegancko, dekorując się nawet najprostszą sukienką. Subtelność pajęczyny może być łatwo sprawdzona przez obrączka . Każdy zna tę sztuczkę ludową: bierzemy pierścionek i przepuszczamy przez niego szal, cienki szalik biegnie jak w zegarku.

Oczywiście puszyste szale i chusty o gęstszej strukturze są najlepiej utrzymywane w cieple i przytulne w chłodne dni, ale cienkie służą jako prawdziwa dekoracja i nadają właścicielowi szczególny urok. Pozwól sobie ubrać się w to akcesorium i dla urody, a żeby nie zamarzać na mrozie.

Szal 1Szal w dół 2Szal w dół 3
Szal w dół 4Szal w dół 5Szal w dół 6
Szal w dół 7Szal w dół 8Chusta w dół 9