Od samego początku modne Dom Cartier niestrudzenie pracuje nad stworzeniem nowej, stylowej biżuterii, która pozwoli kobietom w pełni wyrazić swoją indywidualność i wykwintny smak.

Bransoletki Cartier - to świetna okazja, aby podkreślić swój wysoki status. Każdy produkt zachwyca swoim wyglądem i ceną, która jest więcej niż wysoka. W tej pierwszej roli grają szlachetne metale wyższej jakości, a także kamienie naturalne. Złote bransoletki Karate w oryginale widać na nadgarstkach wielu gwiazd, w nienagannym smaku którego kobiety mody nie wątpią.


Popularne bransoletki Cartier

Wśród różnorodności tych produktów jubilerskich następujące są bardzo popularne:

  1. Bransoletki LOVE Cartier . Po raz pierwszy ozdoby te zostały zaprezentowane w USA w 1970 roku. Bransoletki Cartier wykonane z różnych metali mogą być usunięte lub noszone tylko za pomocą śrubokrętu, ponieważ pasują bardzo ściśle do dłoni. Właśnie z tego powodu bransoletki Cartier są popularne wśród kobiet w każdym wieku, które chcą zwrócić uwagę na ich gust.
  2. bransoletka cartier1
  3. Bransoletka Cartier Trinity . Stanowią przeplot trzech nitek z różnych rodzajów złota. Wyglądają bardzo drogo i stylowo, a od ponad 90 lat są zadowolone z bogatych kobiet. Z reguły do ​​ich produkcji używa się białego, żółtego i różowego złota, których połączenie daje oszałamiający efekt.
  4. bransoletka cartier2
  5. Bransoletka Cartier Juste In Clou . Słynna bransoletka Cartier z gwoździem, która jest oryginalnym rozwiązaniem, o którym wciąż dyskutują modni krytycy. Taki produkt wyróżnia się prostotą w połączeniu z wyrafinowaniem, a to, jak zgodzicie się zgodzić, jest zjawiskiem rzadkim.
  6. bransoletka cartier3
  7. Bransoletka Cartier Panther . Jest to swoisty symbol słynnego domu mody - drapieżnego wdzięku zwierzęcia, zawsze gotowego do skoku, które najlepiej opisuje odnoszącą sukcesy, luksusową kobietę. Ozdobiony kamieniami szlachetnymi bransoletka Cartier jest dostępna dla wielu, ale dostępna tylko dla jednostek.
  8. bransoletka cartier4
  9. Bransoletka Cartier Amulet . Produkt z kamieni szlachetnych i metali symbolizuje kobiecy sen, ponieważ jest pożądany wśród wielu płci pięknej. Produkt cechuje się jasnością i swoistym urokiem, w szczególnie piękny sposób wygląda na słońcu i pod jasnym sztucznym światłem.
  10. bransoletka cartier5