Ostatnio słynna projektantka Donatella Versace zaprezentowała kolekcję ubrań jesień / zima 2016. Kampania reklamowa, która została sfilmowana przez światowej sławy fotografa Bruce'a Webera, okazała się bardzo realistyczna, choćby przez chwilę: modele, które brały udział w tej sesji zdjęciowej, 23 i 21, a każdy z nich jest już matką dwojga 3-5-letnich dzieci.

Donatella Versace uwielbia prowokację

Po tym, jak zdjęcia z sesji zdjęciowej pojawiły się w Internecie, strona w sieci społecznej domu mody Versace była po prostu "przytłoczona" negatywnymi recenzjami. Nie interesowała ich kolekcja, tylko ta Donatella poradziła sobie dobrze i ta, która ją reprezentowała. Znani na całym świecie Carly Kloss i Gigi Hadid są idealni na zdjęciach, ale ich wiek zdezorientował wielu. Fani już obliczyli, że jeśli 21-letni Gigi rzeczywiście miał 5-cio osobowego syna, to urodziłaby go w wieku 16 lat, co jest bardzo odważnym posunięciem nawet dla Versace. Jednak Donatella nie jest osobą, która pozwoli komuś na krytykę, więc odpowiedziała wszystkim niezadowolonym:

"Jestem Versace! Być może wydaje ci się, że jest to bardzo żałosne, ale nie wiem, jak to powiedzieć inaczej. My, nasz Dom, tworzymy nadzwyczajne sytuacje, nie bojąc się, że nas nie zrozumieją. Moja rodzina zawsze słynęła z prowokacji. Też je kocham i to jest w porządku. Dlatego nasze kampanie są tak śmiałe iw przeciwieństwie do innych znanych marek. Życie byłoby bardzo nudne, gdyby wszyscy oczekiwali tego samego. "

Ponadto projektant postanowił opowiedzieć trochę o tym, dlaczego wybrała Hadida i Klossa:

"W moich kolekcjach, szczególnie w ostatnim czasie, myślę o tym, kto nosi moje kreacje. Moim zdaniem Versace jest idealna dla kobiet, które dbają o swoich mężów i dzieci, mają własny biznes, spotykają się z przyjaciółmi, podróżują, uprawiają sport, itd. W mojej nowej kampanii chciałem pokazać pełne życie takich kobiet. Aby to zrobić, potrzebowałem silnych osobowości, tych, którzy osiągnęli już wiele w życiu i zyskali szacunek dla swoich działań. Właśnie dlatego Hadid i Kloss stali się idealnymi kandydatami do tej sesji fotograficznej Versace. Są kobietami dla siebie, które pozostają we wszystkich sytuacjach.
Czytaj także
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Donatella Versace wygłosiła szczery wywiad i wyznała, że ​​nie umiała uszyć!
  • Irina Sheik zaskoczona sukienką w print z portretami Marilyn Monroe

Donatella całe życie pracowała nad reklamą

Versace urodził się w 1955 roku we Włoszech. Odziedziczyła 20% udziałów w domu mody Versace po tym, jak założyciel firmy, jej brat Gianni, został zabity. Po ukończeniu studiów Donatella zainteresowała się modą i dołączyła do PR-mana w domu mody Versace. Zarządzała wszystkimi kampaniami reklamowymi marki. Zajmowała się wyborem modeli, tworzeniem obrazów do sesji zdjęciowych i dystrybucją produktów promocyjnych. Z czasem została projektantką ubrań. W tej chwili Donatella jest kluczową postacią w firmie: główny projektant, PR-dyrektor, itp.

Донателла Версаче
По задумке Донателлы - Джиджи Хадид мама 2-х детей
По мнению фанатов модели сильно молоды для такого образа