W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić opiekę nad dzieckiem bez używania jednorazowych pieluszek. Znacznie ułatwiają życie młodej matce, ratując ją przed niekończącym się praniem. Współczesny rynek zapewnia ogromny wybór tych artykułów higienicznych: wiele rodzajów, rozmiarów i marek, dla każdego gustu i budżetu. W naszym artykule porozmawiamy o marce, której nazwa stała się w codziennym użyciu synonimem koncepcji "jednorazowej pieluszki" - o pieluchach Pampers.

Pieluszki lub gazowane pieluchy ?

Pieluchy wkroczyły w nasze codzienne życie nie tak dawno temu, ale z pewnością podbiły serca wielu matek. Ale pomimo wszystkich udogodnień, istnieje wiele "opowieści grozy", które przerażają, że używanie jednorazowych pieluszek może uszkodzić dziecko, a nawet doprowadzić do bezpłodności u chłopców. Czy tak jest? Pospiesz się, aby zapewnić, że nie ma potwierdzonych naukowo dowodów na taką szkodę. Oczywiście, jeśli przez dłuższy czas nie zmieniasz pieluchy dziecka, pod nią podrażnienie i forma pieluszki. Dlatego bardzo ważne jest, aby zmieniać pieluchy co trzy godziny, bez względu na pełnię, dając dziecku możliwość "rozmowy" przez 15-20 minut. Latem, w upale, okresy kąpieli powietrznych powinny być jeszcze dłuższe. Mówi się również, że dziecko "zepsute" jednorazowymi pieluszkami jest wtedy bardzo trudne. przyzwyczaić się do puli . W rzeczywistości tak wcale nie jest, warunki treningu nocnego zależą wyłącznie od indywidualnych cech dziecka i uporczywości jego rodziców. Dlatego nie bój się używać jednorazowych pieluch, po prostu wybierz odpowiednie dla swojego dziecka.

Pieluchy Pampers: Gatunek

Obecnie asortyment produktów Pampers jest reprezentowany przez tego typu pieluchy:

  1. Pieluchy Pampers Premium Kea (Pampers Premium Care) . Mają miękką miękką wewnętrzną powierzchnię, oddychającą zewnętrzną warstwę i paski impregnowane specjalnym balsamem, który pomaga chronić skórę dziecka przed podrażnieniami. Dobrze dopasowują się do ciała dziecka dzięki specjalnemu rezinochekowi, mają wskaźnik pełności - specjalny pasek, który zmienia kolor, gdy pieluszka napełnia się. Wadą jest stosunkowo wysoki koszt. Dostępne w pięciu rozmiarach (1-5).
  2. Pieluchy Rozpieszcza aktywne dziecko (Pampers Active Baby) . Posiada zdolność wchłaniania do 12 godzin, wygodną gumę dla lepszego dopasowania z tyłu i na nogach, oddychającą warstwę zewnętrzną. Dostępne w pięciu rozmiarach (3-6).
  3. Pampers Sleep & Play Diapers . Najbardziej budżetowa wersja pieluch, ale mimo to całkowicie poradzi sobie z zadaniem - zadbaj o suchość skóry dziecka. Dostępne w czterech rozmiarach (2-5).
  4. Pampers Active Boy, Pampers Active Girl. Niezbędny dla aktywnych dzieci, które są tak trudne do utrzymania w miejscu podczas zmiany pieluchy. Niezbędny w okresie nauki dziecka do puli. Mają specjalne elastyczne wstawki po bokach, dzięki którym można zmienić pieluszkę bez rozpraszania dziecka - wystarczy tylko przełamać te wstawki. Dostępne w 4 rozmiarach (3-6).
  5. Pieluchy Pampers dla noworodków. Dla niemowląt, niedawno urodzony, pasuje pieluchy rozpieszcza rozmiar 1 noworodka. Produkowane są w dwóch rodzajach - premium koa i new baby.

Wymiary pieluch Pumpers

Aby pieluszka nie wyciekała, a dziecko było w niej wygodne i wygodne, bardzo ważne jest prawidłowe określenie wymaganego rozmiaru. W tym celu musisz znać wagę dziecka. Siatka wymiarowa całej gamy produktów Pampers można zobaczyć w tabeli. Wybierając rodzaj pieluszki, należy również wziąć pod uwagę wiek i aktywność dziecka, a także preferencje cenowe.

pieluchy