Jeśli zamierzasz używać jednorazowych pieluch pod opieką swojego maleństwa, nie jest zbyteczne, aby od razu pomyśleć o miejscu, w którym zrzucisz je po użyciu. Nie jest tajemnicą, że używane pieluszki nie pachną stokrotkami, więc ich przechowywanie powinno być szczelnie zamknięte. Najwygodniej jest umieścić napęd na pieluchy w pobliżu łóżeczka lub przewijaka, ponieważ często trzeba je wymieniać i nie jest racjonalne bieganie z każdą zużytą pieluchą do kosza na śmieci. Na początku, gdy dziecko spożywa tylko mleko matki, zapach nie jest tak intensywny, możliwe jest przystosowanie do tego celu każdego wiadra z obcisłą pokrywką. Ale im dziecko staje się starsze, tym bardziej nieprzyjemny zapach, a tutaj nie można obejść się bez specjalnego zastosowania pieluchy.

Co to jest użycie pieluchy?

Kiedy słowo "wykorzystują" w głowie, wiele ma skojarzenia z czymś high-tech, przy pomocy którego pieluchy w domu są podzielone na atomy bez szkody dla środowiska. W rzeczywistości wszystko jest o wiele bardziej prozaiczne.

Napęd pieluchy (użytkowe) to specjalne urządzenie, podobne do kosza na śmieci, przeznaczone do izolowania zużytych pieluszek poprzez owijanie ich specjalną folią bakteryjną.

Jakie są wykorzystywane pieluchy?

Szczypce do piekarek są dwojakiego rodzaju:

  1. Utylizatory z wymiennymi wkładami. Ten typ obejmuje pakowanie każdej pieluszki na podstawie formowania kiełbas. W celu utylizacji, pieluszka musi zostać włożona do otworu w pokrywie, aby kilkakrotnie obrócić kasetę.
  2. Utylizatory bez kaset. Nagromadzenie pieluch odbywa się wewnątrz worka na śmieci, z powodu którego powstaje nieprzyjemny zapach napęd pieluchy pieczęcie.

Przy wyborze rodzaju napędu należy wziąć pod uwagę, że wymienne kasety do wykorzystania pieluchy stanowią dodatkową pozycję wydatków. Koszt jednej wymiennej kasety wynosi około 10 lat. e. Taśmy beztaśmowe tego typu pozwalają na użycie odpowiednich plastikowych torebek, dlatego jest o wiele bardziej ekonomiczna.

Różne zastosowania i ilość nagromadzonych pieluszek. Na rynku są modele, które mogą pomieścić od 30 do 120 pieluszek.

Napędy dowolnego typu można łatwo zdemontować, umyć i przestawić w inne miejsce, a nowoczesny design pozwoli im organicznie dopasować się do każdego wnętrza.