Nikt nie będzie twierdził, że takie dwa wskaźniki, jak wygoda i estetyka, powinny zawsze być harmonijnie połączone w każdym pomieszczeniu w domu. Dotyczy to również łazienki. Chociaż jest to mały pokój, wszystko w nim powinno być praktyczne, piękne i funkcjonalne. W końcu to z tego pokoju wszyscy zaczynają swój dzień, a na tym kończy się.

Niestety, różne detergenty chemiczne na półkach, rodzaj rurociągów - wszystko to nie tworzy estetycznego wyglądu. Oczywiście można ukryć dużo, odłożyć na przykład w osobnej szafce, ale jest lepszy sposób - łóżko pod zlewem Ten rodzaj mebli łazienkowych ma podwójny kierunek funkcjonalny: działa jak meble, a jednocześnie jako element dekoracyjny w aranżacji łazienki, z którymi można się bardzo dużo ukryć.

Szafka pod umywalkę

Ten mebel powinien być specjalnym miejscem do pomieszczenia niezbędnych rzeczy i służyć jako element wystroju. Wybierając szafkę pod zlewem do łazienki - szczególną uwagę należy zwrócić na kolor. Jeśli łazienka jest urządzona w jasnych kolorach - stolik nocny może być ciemny i mieć odblaskowe detale, a w celu zwiększenia przestrzeni i zwiększenia powierzchni technicznej można wybrać szafkę z lustrzaną powłoką.

Oczywiście faktura samego materiału musi nadal spełniać bezpośrednie wymagania dotyczące mebli. Szafki pod zlew w łazience wykonane głównie ze szkła, ceramiki, akrylu, a także z różnych gatunków drewna. Może z łatwością wytrzymać nagłą zmianę temperatury, co jest bardzo ważne w łazience. Przy wysokiej wilgotności i stałej dostępności wody na powierzchni wszystkie elementy mebli powinny być wysokiej jakości i trwałe.

Współcześni producenci oferują następujące opcje szafek łazienkowych:

  • zawieszony;
  • stojąca podłoga;
  • kątowy.

Podwieszane postumenty pod zlewozmywakiem stały się ostatnio bardzo popularne - jest to najlepsza opcja dla pokoju z ciepłą podłogą i mocnymi ścianami. Takie modele wyglądają dobrze w małych pomieszczeniach, nie obciążają ich i są bardzo wygodne do codziennego użytku.

Narożny stojak oszczędza dużo miejsca, wygląda niecodziennie i bardzo stylowo. Idealny do racjonalnego wykorzystania narożników w pokoju i wizualnego powiększania objętości w łazience przy użyciu lustra .

Zlew z blatem do łazienki

Ten rodzaj zlewu może znacznie zaoszczędzić miejsce w małej łazience. Różne kształty, rozmiary, materiały, kolory są w stanie przekształcić pomieszczenie i doskonale podkreślić cechy wnętrza. Prostokątne zlewozmywaki do łazienki są szczególnie praktyczne i pożądane. Zazwyczaj są wykonane z ceramiki, szkła, sztucznego kamienia i metalu.

Blat może być wykonany z dowolnego materiału i ma różne kombinacje: porcelanę sanitarną i drewno, szkło i drewno, marmur i szkło, szkło i szkło.

Zlewozmywaki formowane, blaty są wykonane bez łączenia szwów, ponieważ brud gromadzi się w złączu, co oznacza, że ​​taki zlew jest najbardziej higieniczny i bardzo wygodny do czyszczenia.

Jakie są dobre umywalki akrylowe z kciukami do łazienki?

Zlewozmywaki te są wygodne w użyciu, są odporne na temperatury, bardzo trwałe - podobnie jak w przypadku zlewów z naturalnego kamienia. W tym samym czasie powstają w różnych formach.

Ważną zaletą jest to, że zlewozmywaki akrylowe i szafki łazienkowe mogą być wykonane w całości, bez szwów i groźnych wycieków, co sprawia, że ​​mebel nie spowoduje problemów z czyszczeniem i będzie trwał bardzo długo.

zlew łazienka1zlew łazienka2zlew z szafką łazienkową3
zlew łazienka4zlew łazienka5zlew łazienka6
zlew łazienka7zlew łazienka8zlew łazienka9