konkursy dla nastolatkówUrodziny lub inne święta - istnieje wiele powodów, aby spotkać się z fajną firmą od nastolatków. Kolejnym pytaniem jest, jak zorganizować wspólny wypoczynek w taki sposób, aby zarówno chłopcy, jak i dziewczęta byli zabawni i interesujący. Z reguły sukces młodych ludzi jest różny konkursy i quizy, w stanie zauroczyć całą firmę.

Wybór najlepszych zabawnych i ciekawych konkursów dla nastolatków

  1. "Balls". Dzieci, które weszły w okres dorastania, nie są niechętne zabawie z serca, dlatego raczej nie odmówią zabawy z balonami. Zasady tej gry są niezwykle proste: każdy uczestnik jest związany z 1-2 piłkami do kostki, po sygnale, chłopcy rozpoczynają walkę, dążąc do wybuchu piłki innego gracza i zachowują własną całość. Ten, któremu uda się utrzymać piłkę, wygrywa.
  2. "Nakarm jabłko". A zabawa i korzyść - to jeden z wielu zabawnych konkursów dla nastolatków, który cieszy się taką samą popularnością. Grupa nastolatków jest podzielona na pary, każdy uczestnik ma zawiązane oczy. Ich zadaniem jest dostarczanie sobie nawzajem jabłka tak szybko, jak to możliwe.
  3. "Fanta zgodnie z harmonogramem." Kolejny ciekawy konkurs dla nastolatków, który wiąże się z wieloma niespodziankami. Jego istota jest następująca - na początku imprezy każdy gość otrzymuje fanta z dokładnym czasem i zadaniem. Na przykład, dokładnie o dziewiątej, gość musi wykonać piosenkę o choince lub zatańczyć taniec. Ale najśmieszniejsze jest to, że każda akcja dzieje się nieoczekiwanie dla reszty.
  4. «Fantomy». Gra znana nam od dzieciństwa, ale także kochana przez nastolatków. Wszyscy uczestnicy przekazują gospodarzowi dowolny osobisty przedmiot lub przedmiot, który ten ostatni wkłada do torby. Po tym, jeden gracz jest z zawiązanymi oczami, a on z kolei wyciąga przedmioty i wymyśla zadania dla ich właścicieli.
  5. Na imprezy tematyczne, takie jak konkursy urodzinowe dla nastolatków, sugerują dostępność nagród.

  6. "Weź to." Wspaniała rywalizacja dla dużej i dobrej firmy. Wstępnie przygotowana nagroda znajduje się na środku "pola gry". Zespół złożony z 5-10 osób jest zbudowany wokół, lider daje członkom zespołu zadanie, a następnie nagle mówi "wziąć" - w rezultacie nagroda idzie najszybciej.
  7. konkursy urodzinowe dla nastolatków "Parodists." Uczestnicy konkursu wykonują utwory w obrazach znanych wykonawców. Reszta zgadnij, który przyjaciel parodii, odpowiednio, najlepiej, w opinii przyjaciół, parodysta, dostaje nagrodę.
  8. "Wyspa skarbów". Jedna z najciekawszych i nieprzewidywalnych konkursów dla nastolatków, które mogą się odbyć w dniu urodzin. Karta planu przyniesie chłopaków do tego skarbu. To po prostu odkryć, że nie jest to takie łatwe, poszukiwacze muszą wykazać się pomysłowością i pomysłowością. Przygotuj z wyprzedzeniem interesujące zadania i wskazówki i ukryj nagrodę w bardziej niezawodny sposób.