W przypadku pięknego makijażu nie ma drobiazgów, a zwłaszcza przy wyborze tuszu do rzęs. Kolorowy tusz do rzęs to jasny detal makijażu, który podkreśla kolor oczu, nadaje niezwykłe akcenty, urozmaica codzienne kosmetyki.

Dziś w sklepach kosmetycznych można znaleźć kolorowe tusz do rzęs o różnych odcieniach. Brązowe, szare, niebieskie odcienie nadają się do codziennego makijażu, złota, czerwieni, bieli, dla jaśniejszego, świątecznego.

Brązowy tusz do rzęs będzie pasował do właściciela wszelkich odcieni oczu i włosów. Brązowy odcień jest zwykle wybierany przez koneserów "naturalnego" makijażu, ponieważ rzęsy wyglądają bardziej naturalnie i miękko.

Szary tusz do rzęs jest odpowiedni dla dziewcząt o jasnej karnacji, włosach i kolorze oczu. W dość lekkich rzęsach do makijażu, pomalowanych szarym tuszem, nie wyglądają zbyt jasno ani wulgarnie.

Zielony tusz do rzęs dla rzęs jak brunetki i właścicieli brązowych i zielonych oczu. Nic w tym dziwnego, bo taki tusz podkreśla tylko głębię i ciepło ich koloru oczu i włosów.

Niebieski tusz do rzęs jest jaśniejszy i nie zawsze należy go używać w codziennym makijażu. W przypadku brązowych oczu, niebieski tusz do rzęs jest odpowiedni w każdym otoczeniu, ale dla właścicieli jasnych odcieni lepiej wybrać odpowiednią szafę i jasny niebieski makijaż tuszu do rzęs .

Kolorowy tusz do rzęs - marka

W sklepach kosmetyków tusz do rzęs jest reprezentowany przez wiele marek. Najtańszą opcją w tej cenie jest tusz do rzęs MAYBELLINE. Możesz znaleźć niebieski i fioletowy tusz do rzęs. Oprócz odcieni kolorów, marka ta obiecuje wielkość Twoim rzęskom.

Średnią opcją w cenie jest kolorowy tusz do rzęs od BOURJOIS. W kolekcji tego producenta znajdziesz fioletowy, bordowy, zielony tusz do rzęs. Opcje kolorów są w połączeniu z objętością i nawet wodoodpornością tuszy.

Droższe marki kolorowych farb prezentowane są na przykład w YVES SAINT LAUREN. Jest brązowy, bordowy, zielony, a nawet błyszczący tusz do rzęs. Oprócz koloru tuszu tej marki zapewni wodoodporny, efekt skręcający, a także efekt objętości.