Po przywiezieniu ze szpitala położniczego małego pakunku, w którym wasze skarby gasną, trudno uwierzyć, że za 15-20 lat malutki chłopiec stanie się wyżej niż jego matka, jego głos zamieni się w bas, a potem w niedalekie wnuki. W międzyczasie trudno jest oprzeć się nie dotykaniu warg małymi rączkami, pyzatymi nogami i delikatnym brzuszkiem. Oto oczywiste męskie znaki ukryte pod pieluszką, powodujące pewne zakłopotanie u młodej matki. Co mogę powiedzieć, nawet jeśli pediatrzy podczas rutynowych badań omijają jakoś sprytnie i bardzo szybko.

A jakie uczucia mają matki, gdy widzimy pierwszą erekcję u chłopców, która może wystąpić już pierwszego lub drugiego dnia ich życia, trudno sobie wyobrazić. Tutaj i zaskoczenie, i zamieszanie, a nawet duma z jego małego człowieka.

Przyczyny erekcji

Ponieważ mówimy o małych chłopcach, wtedy główny powód, doświadczenia erotyczne, zostaną odłożone na bok. Pierwsza erekcja u dzieci jest rodzajem testu. Ciało, jak gdyby, sprawdza się, czy wszystko jest w porządku. Wczesna erekcja u noworodków jest całkowicie naturalnym procesem fizjologicznym, który niezależnie od wieku doświadcza wszystkich osobników płci męskiej. Mamy zawsze zauważają, kiedy chłopcy mają erekcję, ale nie powinniśmy zwracać na to szczególnej uwagi. W wieku dwóch lub trzech lat aktywnie badają własne ciało, a penis ma duże znaczenie. Alarm to gwałtowny wzrost erekcji u osób starszych. Może to prowadzić do nadmiernego wysiłku fizycznego, niedożywienia, zakażenia pasożytami, cukrzycy i innych chorób. W przypadku podejrzeń skontaktuj się z chłopcem z lekarzem. nastoletnia erekcja

Przyszły człowiek

Kiedy dziecko osiąga wiek dziesięciu lat, wchodzi w fazę dojrzewania. Tak więc erekcja u nastolatków jest bezpośrednim dowodem zainteresowania płci przeciwnej. Ale rodzice z kręgu osób świadomych tego zjawiska, najprawdopodobniej, zostaną już wykluczeni, ponieważ erekcja nastolatków odbywa się na tle kompleksów, kryzysu wieku i innych "uroków" tego okresu. Ale to nie znaczy, że rodzice powinni udawać, że niczego nie podejrzewają. W tym czasie młody człowiek powinien zapoznać się z zasadami antykoncepcji, ponieważ pierwsza myśl o wnukach, która pojawiła się po przyjściu ze szpitala, może zostać przetłumaczona na rzeczywistość wcześniej niż ty i on by chciał.