Wielu właścicieli, opuszczając swoje domy, zabiera ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół, psy. Jeśli wybierasz się z psem na spacer w naturze, odwiedzasz weterynarza lub wybierasz się w podróż, na pewno będziesz potrzebował torby transportowej dla psów małych ras.

Jak wybrać torbę podróżną dla małych psów?

Mała torba do noszenia psa jest przytulna. dom w którym zwierzę będzie wygodne i przytulne podczas podróży. Istnieje wiele rodzajów takich toreb. Torebki dla małych psów wykonane są ze skóry i materiału, a także z wyściółki poliestrowej, a nawet z tworzywa sztucznego. Podczas wizyty na wystawie weterynarz lub po prostu chodzenie w worku z tkaninami dla dobrych ras psów jest idealne. Wszystkie te modele mają siatkę do przeglądu, krótkie lub długie uchwyty, wejście dla psa, płaskie dno, a nawet boczne kieszenie.

Elegancka torba do noszenia tkanin jest opcją ekonomiczną. W pozycji złożonej zajmuje bardzo mało miejsca. Są modele z otworem na głowę psa. W takim przenoszeniu zwierzę będzie znacznie wygodniejsze i ciszej. Torba może mieć pasek przymocowany do obroży psa, co zapobiegnie wyskakiwaniu zwierzęcia podczas przenoszenia.

Wadą torby z tkaniny jest łatwe wchłanianie zapachów. Ale taki model można po prostu umyć. Noszenie z tkaniny zapewni niezawodną ochronę zwierzęcia przed wiatrem i zimnem. Ale w deszczową lub upalną pogodę zwierzę w takim noszeniu nie byłoby zbyt wygodne.

Wybierając torby do przenoszenia należy zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego są wykonane. W końcu wiele produktów niskiej jakości może powodować zatrucie zwierzęcia lub występowanie w nim reakcji alergicznych.

Jest inny typ noszenia dla małych psów - plecak na torebki . Może być używany do uprawiania turystyki pieszej piknik , wędkarstwo itp. Plecaki, a także torby, mogą być wykonane z tkaniny lub skóry. Wybierając plecak, tak jak i każde noszenie, należy zwrócić uwagę na to, że jego wymiary odpowiadają wymiarom Twojego psa.

W przypadku długich podróży w transporcie publicznym można zakupić torbę transportową dla małych psów z kołami . Wykonany jest z gęstej tkaniny, która pokrywa plastikową lub nawet metalową ramę. Zawiera zarówno uchwyty kręgosłupa do użycia jako plecak, jak i wysuwany uchwyt. Pamiętaj, aby być obecnym w takim oknie podglądu i wentylacji torby.

Zanim wyruszysz w podróż z małym psem, należy stopniowo przyzwyczaić się do nowego domu.

Nosidełka dla psów małych ras1Nosidełka dla psów małych ras2Nosidełka dla psów małych ras3
Nosidełka dla psów małych ras4Nosidełka dla psów małych ras5Nosidełka dla psów małych ras6
Nosidełka dla psów małych ras7Nosidełka dla psów małych ras8Nosidełka dla psów małych ras9