Niewiele osób wie, że większość urazów domowych w kuchni występuje właśnie w procesie otwierania puszek, a przyczyną tego są niewygodne lub wadliwe otwieracze. Najbardziej prymitywny model tego urządzenia jest znany bez wątpienia każdemu i każdemu: drewnianemu uchwytowi, zakrzywionemu sierpowi ostrzu ... Aby użyć takiego otwieracza do butelek, specjalne umiejętności nie są wymagane, ale nadal musisz podjąć pewne fizyczne wysiłki. Ale w rzeczywistości postęp nie stoi w miejscu, a teraz istnieje ogromna liczba automatycznych otwieraczy do puszek. Dlatego nasza dzisiejsza rozmowa będzie dotyczyła niezbędnego asystenta każdej gospodyni - elektrycznie otwieranego biurka na puszki.

Elektryczny otwieracz do puszek na puszki

Istnieje wiele firm produkujących podobne urządzenia kuchenne. Niezależnie jednak od produkcji elektryczny otwieracz do puszek do puszek ułatwia otwieranie każdej puszki, niezależnie od wielkości pokrywki i materiału, z którego jest wykonana. Nie musisz trzymać słoika ręką lub bać się, że pokrywa wpadnie do środka. Jedynym punktem, o którym nie należy zapominać, jest to, że po otwarciu puszek za pomocą takiego urządzenia krawędzie przy cięciu są bardzo ostre i bardzo łatwe do przecięcia. Dlatego musisz być bardzo ostrożny iw żadnym przypadku nie wolno używać elektrycznych rozruszników dziecięcych.

Jak korzystać z automatycznego otwieracza do puszek?

  1. Przede wszystkim zainstaluj baterie zgodnie z załączoną instrukcją. Aby to zrobić, przytrzymaj dolną połowę otwieracza w jednej ręce, przesuń górną część w poziomie drugą ręką. jak korzystać z otwieracza do puszek
  2. Ustawiamy elektryczną butelkę na słoiku i wciskamy przycisk. Mechanizm otwieracza automatycznie dopasuje się do krawędzi puszki i wyciśnie pokrywę pod krawędzią.
  3. Po zakończeniu cyklu cięcia elektryczny otwieracz zatrzymuje się automatycznie, a odcięta pokrywa jest łatwo oddzielana od puszki dzięki magnesowi wbudowanemu w otwieracz.

W zależności od producenta zakup elektryczny otwieracz będzie kosztować hostessę w ilości od 20 do 45 jednostek konwencjonalnych. Osobno należy zadbać o zakup akumulatorów do automatycznego elektronarzędzia, ponieważ nie są one zawarte w zestawie dostawy. A ponieważ działa na baterie i jest lekki, wygodnie jest zabrać go ze sobą na wędrówki, na pikniki lub do kraju.