W sztuce jubilerskiej istnieje wiele technologii, które czynią prostą rzecz elegancką i oryginalną. Na przykład bizantyjski łańcuch jest w stanie ozdobić każdy strój i stać się zauważalnym akcentem w wizerunku atrakcyjnej kobiety.

Złote i srebrne łańcuszki z tkactwem bizantyjskim

Ten rodzaj związku jest często nazywany królewskim. W rzeczywistości jest on używany głównie do produkcji solidnych, godnych szacunku produktów. Samo tkanie składa się z identycznych ogniw w kształcie koła, kwadratu, owalu, połączonych w skomplikowane wzory. Ta technologia wygląda świetnie zarówno w przypadku krótkich, jak i długich produktów, przypominających wykwintne metalowe koronki.

Bizantyjskie tkanie nie tylko wygląda korzystnie i stylowo, ale też jest trwałe. Dlatego wybierając łańcuch dla siebie lub jako prezent, zwróć uwagę na ten wariant połączeń łączących, chociaż w większości przypadków będzie on miał znaczną wartość.

Kto by pasował do bizantyjskiego tkania łańcuszka ze złota lub srebra?

Tkactwo królewskie będzie wyglądać pięknie i będzie odpowiednie w następujących przypadkach:

  1. Młoda dziewczyna może uzupełnić swój strój takim modelem, jeśli chodzi o świętowanie. Do codziennego użytku lepiej jest preferować bardziej przewiewne i cienkie odmiany tkackie.
  2. Kobiety w średnim wieku są o wiele łatwiejsze w dopasowaniu do stylu bizantyjskiego w swoim stylu ubioru, jeśli on klasyczny . Taka dekoracja będzie znakiem doskonałego smaku i pewnego statusu.
  3. Możesz dodać łuk do srebrnego przedmiotu, jeśli masz zamiar spotkać się ze znajomymi, iść na randkę, na koncert, do teatru. Złoto podkreśli znaczenie wakacji. Wielką okazją do założenia cennego łańcucha będzie ślub, rocznica w restauracji.
Bizantyjski łańcuch tkacki 1Bizantyjski łańcuch tkacki 2Bizantyjski łańcuch tkacki 3
Bizantyjski łańcuch tkacki 4Bizantyjski łańcuch tkacki 5Bizantyjski łańcuch tkacki 6
Bizantyjski łańcuch tkacki 7Bizantyjski łańcuch tkacki 8Bizantyjski łańcuch tkacki 9