Jednym z najgorętszych i najbardziej egzotycznych krajów jest Brazylia, miejsce narodzin wielkiego karnawału, z zapalającymi rytmami samby, z niesamowicie pięknymi dziewczętami i wszechobecną wesołością.

Kto miał szczęście odwiedzić Brazylię, wie o gorących i pełnych temperamentu dziewczętach, z których każda może spokojnie wziąć udział w konkursie piękności.

Modele z Brazylii

Ten kraj dał światu wiele piękności, które podbiły światowe wybiegi i zainspirowały wybitnych projektantów. Brazylijskie modelki często migają na stronach błyszczących publikacji, biorą udział w różnych kampaniach reklamowych i promocjach.

Podkreślmy 5 najlepszych i najbardziej znanych modeli z Brazylii:

  1. Gisele Bündchen , urodził się 20 lipca 1980 roku. Jeden z najbardziej znanych brazylijskich najlepszych modeli na świecie. Giselle rozpoczęła karierę jako modelka w wieku 14 lat, w tym czasie zagrała w dwóch filmach i wydała własną linię bielizny.
  2. Brazylijskie modele 1Brazylijskie modele 2Brazylijskie modele 3
  3. Alessandra Ambrosio , urodził się 11 kwietnia 1981 r. W wieku 15 lat wygrała ogólnopolski konkurs Elite Model Look. Od 2001 roku jest jedną z "aniołów" marki bielizny Victoria's Secret. Allesandra jest usuwana do najmodniejszych czasopism świata i produkuje własną linię strojów kąpielowych.
  4. Brazylijskie modele 4Brazylijskie modele 5Brazylijskie modele 6
  5. Kamila Alves urodziła się 28 stycznia 1982 roku. Słynny brazylijski model i projektant. W 2011 roku wyszła za mąż za aktora Matthew McConaugheya i obecnie zajmuje się edukacją wspólnych dzieci. Występowała w różnych reklamach i brała udział w teledyskach znanych wykonawców. W 2008 roku pojawiła się kolekcja torebek, które bardzo szybko zdobyły miłość do kobiet mody, a obecnie są wydawane corocznie pod nazwą "MUXO".
  6. Brazylijskie modele 7Brazylijskie modele 8Brazylijskie modele 9
  7. Adriana Lima urodziła się 12 czerwca 1981 roku. Znana jako jedna z "aniołów" marki Victoria's Secret. Limu jest często nazywana jedną z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych kobiet na świecie. Adriana współpracuje ze znanymi projektantami i markami odzieżowymi, a także angażuje się w działalność charytatywną.
  8. Brazylijskie modele 10Brazylijskie modele 11Brazylijskie modele 12
  9. Cynthia Dicker urodziła się 6 grudnia 1986 roku. Wizytówką dziewczyny były jej miedziane, ogniste włosy, uwodzicielskie usta i piegowate piegi. W wieku 18 lat Cynthia znalazła się na okładce włoskiego "Glamour" i od tego momentu wzrosła jej kariera z Brazylii. Jest twarzą wielu znanych marek kosmetyków i odzieży. Ale, jak przyznaje sama dziewczyna, w przyszłości chciałaby widzieć siebie jako aktorkę.
  10. Brazylijskie modele 13Brazylijskie modele 14Brazylijskie modele 15