Kolor niebieski nie jest tak często spotykany w codziennej garderobie, ale każdy strój z nim zyskuje szczególną zmysłowość. To nie na darmo Versace, Chanel, Princess Dian, Demi moore i inni bohaterowie dekady. Niebieski jest idealny do bluzek, torebek przykręcanych, spódnic i odzieży wierzchniej. Szczególnie delikatny jest niebieski płaszcz, który podkreśla elegancję i zamyślenie obrazu.

Niebieski płaszcz w szafie

Po pierwsze, należy zauważyć, że niebieski ma wiele odcieni, które zadziwiają jego głębokością i nasyceniem. Turkusowy, lawendowy, chabrowy, niebiański i perwanche to wszystkie definicje różnych odcieni niebieskiego, które można wykorzystać do szycia modnego futra. Projektanci oferują klientom ciekawe modele, które odpowiadają najnowszym trendom w modzie. Wiktoria Andreyanova, Dsquared i Carven zasugerowali, by przymierzyć niebieski płaszcz z kokonu zimowego o swobodnej sylwetce. Gucci zaproponował oryginalny płaszcz Oversize, ozdobiony kołnierzem z frędzlami - symbolem zimowej odzieży z czasów radzieckich. Top-Shop, Mango i New Look masowe marki rynkowe proponują wypróbować na wygodnym niebieskim płaszczu z kapturem.

Specjalnym szyksem są różne płaszcze norek niebieskich, które mają szary odcień z niebieskawym odcieniem. Gwarantuje się, że ten produkt będzie służyć przez kilka dziesięcioleci, a jednocześnie zachowa oryginalny połysk.

Co mogę ubrać w niebieski płaszcz?

Każda dama zadaje to pytanie, gdy widzi płaszcz w oknie wystawowym. Oczywiście ten produkt jest mało odpowiedni do noszenia na co dzień ze względu na jego marzimnost i niepraktyczność. Lepiej jest zostawić go na specjalną okazję lub wieczór, kiedy trzeba wyglądać atrakcyjnie. Zaleca się nosić płaszcz z jasnymi butami i torbą. Twój obraz będzie łatwiejszy i bardziej przestrzenny. Wyrzuć wysokie buty zimowe i torby z futrzanymi akcentami. Ubrania powinny być stylowe i drogie. Rozciągnięte swetry i stare jeansy nie są mile widziane.

Niebieski płaszcz 1Niebieski płaszcz 2Niebieski płaszcz 3
Niebieski płaszcz 4Niebieski płaszcz 5Niebieski płaszcz 6
Niebieski płaszcz 7Niebieski płaszcz 8Niebieski płaszcz 9