Wiele modnych kobiet miało czas zakochać się w tradycyjnych atrybutach garderoby motocyklistów: skórzane spodnie i płaszcze kurtki. A co z szorstkimi butami wykonanymi w stylu "królów dróg"? Ze względu na celową szorstkość, buty wyraźnie podkreślają kruchość kobiet, a ich wygodny kształt pozwala odpocząć od wysokich szpilek i platform.

Jak wyglądają damskie buty bikerowe?

Główne cechy wyróżniające tego buta to:

  • kwadratowy lub okrągły palec;
  • mała pochyła lub kwadratowa pięta;
  • szeroki bootleg;
  • lekko "zużyty wygląd".

Do wystroju butów w stylu rowerzysty wykorzystaj różne sprzączki, kolce, metalowe nity, które poprawiają modny wygląd butów. Buty wykonane są ze skóry lub zamszu. Producenci często wykorzystują efekt starzenia, gdy skarpeta i spód produktu na tonie różnią się od ogólnego koloru i zawierają drobne zarysowania. Ta stylizacja, jak gdyby podpowiedzi, że buty rowerzysty z szorstkiej skóry przetrwały kilka dziesięcioleci i zobaczyły w swoim czasie setkę kilometrów dróg. Zgadzam się, raczej oryginalna interpretacja.

Trend w modzie: Grube damskie buty

Nowoczesna moda od dawna zmieniła słynny stereotyp, który kobieta powinna być krucha i elegancka. Projektanci uważają, że najlepszym tłem dla manifestacji dziewiczego piękna są szorstkie rzeczy, wzięte z męskiej garderoby. Szorstkie buty tutaj, ponieważ jest to niemożliwe, przy okazji. Są one reprezentowane przez takie znane marki jak Marisha, New Look, Mango, HD Heavy Duty, River Island, Fabio Rusconi itp. Najczęściej projektanci eksperymentują z wystrojem i kolorem butów. Bardzo ciekawe look'y ze skóry w kolorach niebieskim, czerwonym i kremowym, a wystrój z dodatkiem kamieni i cyrkonii sprawia, że ​​buty są jeszcze bardziej stylowe.

Możesz nosić buty ze swoimi ulubionymi jeansami, a nawet spódnicami. Obraz można uzupełnić skórzanym paskiem, torbą lub plecakiem i skórzane bransoletki w stylu rowerzysty.

Biker boots 1Biker Boots 2Biker boots 3
Buty motocyklowe 4Buty motocyklowe 5Buty motocyklowe 6
Buty motocyklowe 7Buty motocyklowe 8Buty motocyklowe 9