Dziewczyny, które są zawodowo zaangażowane w bieganie, prawdopodobnie okresowo ponownie czytają wydanie Runner's World. Na początku 2014 r. Opublikował ranking najlepszych butów do biegania. Doświadczeni trenerzy, znani sportowcy, specjaliści medycyny sportowej wyrazili swoją opinię na temat najbardziej udanych modeli tego buta. W tym artykule omówimy modne, stylowe i wysokiej jakości buty do biegania, uznane w 2014 roku za najlepsze.

Trzech przywódców

Buty Brooks Ghost 4 wykonane w USA zostały uznane za zwycięzców w nominacji do wyboru Redakcji. Takie buty można bezpiecznie uznać za uniwersalne, ponieważ stopa jest w nich pewnie zamocowana, a dzięki nowatorskiemu systemowi pochłaniania wstrząsów energia uderzenia jest niemal całkowicie wygaszona. Siatkowy materiał wierzchu pozwala nóg "oddychać", a różnorodność kolorów pozwala wybrać dobre sneakersy damskie do biegania, skupiając się na swoim guście.

W pierwszej trójce znalazły się także modele ProGrid Ride 4 , produkowane przez Saucony. Technologom udało się uosabiać najnowocześniejsze pomysły w tych butach do biegania dla dziewcząt i chłopców. Ten model jest jednocześnie lekki, stabilny, amortyzujący i stylowy. Eksperci uważają, że dla początkujących, którzy często ranią obcasy, buty Saucony ProGrid Ride 4 to najlepszy wybór.

Jeśli mówimy o połączeniu jakości, niezawodności, wygody i wzornictwa, to najlepszy wybór dla dziewcząt, które zawsze chcą wyglądać idealnie są buty do biegania Asics Gel-Blur 33 . Podeszwa w tym modelu wyposażona jest w amortyzujący kompleks, a stylowy design nie pozostawi nikogo obojętnym.

Koszt każdego buta do biegania jest dość wysoki, ale jeśli zdecydujesz się na profesjonalne uprawianie sportu, powinieneś zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo nóg.

Najlepsze buty do biegania 2014 1Najlepsze buty do biegania 2014 2Najlepsze buty do biegania 2014 3
Najlepsze buty do biegania 2014 4Najlepsze buty do biegania 2014 5Najlepsze buty do biegania 2014 6
Najlepsi biegacze do biegania 2014 7Najlepsze buty do biegania 2014 8Najlepsze buty do biegania 2014 9