Angelina Jolie, mimo że jest matką sześciorga dzieci, jest uważana za jedną z nich najpiękniejsze kobiety na świecie. W jaki sposób udaje jej się połączyć karierę aktorską, życie rodzinne i wydarzenia charytatywne, pozostając w świetnej formie i zawsze wyglądając uroczo?

Angelina Jolie chętnie podzieliła się swoimi sekretami piękna, które pomogły jej uzyskać doskonały wygląd.

tajemnice piękna Angelina jolie 1tajemnice piękna Angelina jolie 2tajemnice piękna Angelina jolie 3
Silna rodzina i miłość męża

To główne wsparcie w jej życiu, dzięki któremu Angelina zawsze wygląda na szczęśliwą. Jest pewna, że ​​kobiece piękno jest również w rękach mężczyzn. Kiedy otaczają swoją ukochaną miłością i troską, słaba połowa kwitnie jak pąk róży.

Żywność i sport

Angelina, podobnie jak wiele kobiet, podczas ciąży nie odmawiała sobie przyjemności zjedzenia tego, co chciała. I oczywiście wpłynęło to na figurę. Jednak uprawianie sportu i jedzenie we właściwy sposób zawsze pomagały jej szybko uzyskać odpowiednią formę. Aktorka aktywnie angażuje się w jogę, pilates, a nawet kickboxing. Utrzymuje również równowagę wodną i prowadzi zdrowy tryb życia.

Pielęgnacja twarzy

Zwraca na niego szczególną uwagę. Ale ponieważ Angelina Jolie ma naturalne piękno, wybiera minimalizm i klasykę do tworzenia obrazów. Lekko podkreśla jego zalety, pozostając tak naturalnymi, jak to tylko możliwe.

Aby oczyścić skórę twarzy, gwiazda nigdy nie używa mydła, tylko balsamów. Od ekspozycji na promienie UV, używa kremu przeciwsłonecznego, który pomaga zawsze mieć równy i biały odcień.

Szczególna uwaga zasługuje na słynne "pulchne" usta aktorki. Aby sprawić, by wyglądały soczyście i atrakcyjnie, Angelina regularnie czyści je peelingiem lub lekko pocierana szczoteczką do zębów. Następnie nawilża je balsamem, który zawiera witaminę E, a dopiero potem nakłada połysk lub pomadkę za pomocą pędzelka.

Jako Ambasador Dobrej Woli, Angelina Jolie często podróżuje do różnych krajów, głównie do Afryki, pomagając ludziom i biednym dzieciom, więc styl ulicy dominuje w jej wyglądzie. Ubrania są wygodne i praktyczne, ciemnego koloru. Angelina woli nosić t-shirty, T-shirty, czapki, buty, dżinsy lub czarne spodnie.

Suknie Angelina Jolie

Mając postać "prostokąta", zawsze wybiera sylwetki, które tworzą bardziej proporcjonalny wygląd, czyniąc aktorkę piękniejszą i atrakcyjną. Gwiazda Hollywood preferuje klasykę, dlatego w swoich sukienkach używa ciemnych lub odwrotnie jasnych kolorów. Czasami jednak można ją zauważyć w bardziej jasnych sukniach, które również bardzo jej pasują.

tajemnice piękna Angelina jolie 4tajemnice piękna Angelina Jolie 5tajemnice piękna Angelina Jolie 6
tajemnice piękna Angelina Jolie 7angelina jolie sekrety urody 8angelina jolie beauty secrets 9
angelina jolie sekrety urody 10angelina jolie sekrety urody 11tajemnice piękna angelina jolie 12