Dziecięce szlafroki na basenPływanie To świetny sport dla dziecka w każdym wieku. Odwiedź umywalka przynosi dużo zabawy młodym pływakom. Często dzieci angażują się w pływanie pod opieką trenera, gdy nie ma w pobliżu opiekuńczej matki i nie ma nikogo, kto by sprawdził, czy dziecko zostało dobrze wytarte ręcznikiem.

Aby nie martwić się, że dziecko może zamarznąć i złapać przeziębienie po kąpieli, wystarczy wziąć dobry szlafrok. Jeśli wybór takich ubrań dla domu nie jest szczególnie trudny, to z kąpielami dla dzieci na basenie sytuacja jest inna.

Szlafrok dla chłopca i dziewczynki w basenie - co za różnica?

Główne różnice to kolory i obrazy na tkaninie. Chłopcy wolą mniej jasne i powodujące szlafroki. Dzieci uwielbiają odbitki z ulubionymi postaciami z kreskówek, starsi faceci ograniczają się do monochromatycznego szlafroczka o niepozornym kolorze, choć są wyjątki.

Dziewczęce ulubione kolory to różowy, żółty, biały. Trzeba wziąć dziecko, kupować jej tę część sprzętu kąpielowego, bo młoda dama nie może być zadowolona.

Szlafrok dziecięcy na basen - subtelności z wyboru

To bardzo dobrze, jeśli szlafrok na basen jest gęsty i ciepły, najlepiej frotowy. Wybierając ten dodatek, dokładnie przeczytaj skład tkaniny - minimum materiałów syntetycznych, maksymalnie naturalnych włókien. Szlafrok do basenu Dziecięce szlafroki do basenu wykonane z surowców pochodzenia roślinnego natychmiast wchłaniają wodę i ogrzewają dziecko, czego nie można powiedzieć o odzieży syntetycznej.

Pożądane jest, aby szata miała kaptur - dzięki temu dziecko będzie cieplejsze. Potrzebne są również obszerne kieszenie, ponieważ można w nich umieścić niezbędne rzeczy, które można zgubić - okulary, czepek pływacki. Zamek lub przyciski nie są najlepszą opcją, lepiej wybrać szlafrok, który jest po prostu pachnący i przymocowany za pomocą paska. Nie powinieneś wybierać zbyt długo na podłogę lub, odwrotnie, krótką szatę - optymalną długość do połowy łydki.