Istnieją dwa sposoby leczenia chorób kobiecych. Pierwszy to zwykłe preparaty chemiczne, a drugi - preparaty biologiczne (warzywa). Nie trzeba wybierać jednej rzeczy - można je łączyć.

Możliwe problemy w ginekologii i sposoby ich rozwiązywania za pomocą aloesu

  1. Wyciąg z aloesu w ginekologii. Najczęściej stosuje się go w postaci zastrzyków. Zastrzyki z aloesu w ginekologii są stosowane w leczeniu różnych chorób kobiecych: od torbieli jajników i stanu zapalnego wyrostków do przeszkadzania jajowodów i niepłodności. Dawkowanie powinno wyznaczyć lekarza. Również zastrzyki z aloesu zrobić w okresie rekonwalescencji po operacji.
  2. Tampony z aloesem w ginekologii. Pomogą zapomnieć o zapaleniu sromu i zapaleniu jelita grubego i wyleczyć szyjki macicy, gdy niewłaściwe jest stosowanie leków, które mogą negatywnie wpływać na płód. Do tego samego zastosowania kąpieli z użyciem soku z aloesu.
Jak inaczej można użyć aloesu?
  1. Zaleca się pić sok z aloesu na łyżce trzy razy dziennie, jeśli trzeba go wyleczyć dysplazja szyjki macicy .
  2. Jeśli cierpisz na nieregularne miesiączki, spuść kilkanaście kropli aloesu na cukier i rozprowadź.
  3. Jeśli masz zapalenie sutka, pomoże ci kompres z posiekanych liści.
  4. A z mięśniakami można przygotować specjalny syrop: dodać 2 łyżki pączków do liści aloesu, wlać 600 g czerwonego wina, dobrze wymieszać i gotować przez godzinę na łaźni wodnej. Dawkowanie tego syropu to łyżka stołowa dwa razy dziennie.

Aloes i miód w ginekologii

Połączenie tych dwóch składników tworzy efekt, który zaskakuje nawet lekarzy. Możesz poważnie podążać ścieżką kontroli erozji, jeśli spędzasz dwutygodniowy zabieg: wstrzykiwać tampony w nocy, nasączone mieszanką aloesu, miodu i oleju rycynowego, a rano robić strzykawki z naparem nagietka.

Nie lekceważ siły środków ludowych, spróbuj różnych możliwości leczenia, słuchając zaleceń lekarza i bądź zdrowy.